>

MAGAZİN

“Yaprak Dökümü”nün Tahsin’i Baba Oluyor!

Ahmet Saraçoğlu kendisi gibi oyuncu eşi Şirin Saraçoğlu ile 5 yıllık evliliklerini taçlandıracak bir heyecan yaşıyorlar son günlerde.
 
   
 
 
     

Bir kız bebek bekleyen Saraçoğlu çifti kızlarını beklerken yaşadıkları heyecanı Annelik Sanatı Dergisi Şubat sayısında ile paylaştı.

Öğrendiğimde çok şaşırdım

Eşinin hamileliğini kendisine sürpriz yaparak söylediğini anlatan Ahmet Saraçoğlu: “Öğrendiğimde çok şaşkındım, birbirimize sarıldık, şaşkınlığı atlatır atlatmaz ailelerimize ve arkadaşlarımıza haber verdik.”dedi.

Şirin Saraçoğlu :” Haberi verirken Ahmet’i kameraya kaydettim.”


Hamile olduğunu öğrendiği gün tesadüfen arkadaşlarıyla bir arada olacaklarını dile getiren Şirin Saraçoğlu :”Ahmet eve gelene kadar kimseye bir şey söylemedim. Beklediğimiz bir şey olsa da çok şaşkındım. Ahmet eve geldikten sonra onu koltuğa oturttum, arkadaşımın eline de kamerayı verdim ve öğrendiği anki halini kameraya kaydettim.” dedi

Kızım olacağını öğrendiğimde çok sevindim


Hamileliğin başlangıcından bu yana ilk kez Annelik Sanatı Dergisi için Gülşah Ekerel’in objektifinin karşısına geçtiklerini belirten Ahmet Saraçoğlu, kızı olacağını öğrendiğinde çok mutlu olduğunu söyleyerek : “Şirin kız istiyordu ;ama benim pek düşüncem yoktu, her çocuk kendi karakteriyle doğuyor ve o ne isterse o oluyor. Bu yüzden her çocuk farklıdır ama. Kızımın olacağını öğrendiğimde de çok sevindim, çevremdeki herkes, kız babası olacağım için şanslı olduğumu söylüyor.” Sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Şirin Saraçoğlu :”Ahmet çok iyi bir baba olacak.”

Eşinin çok iyi bir baba olacağına inandığını ve bu nedenle çok huzurlu olduğunu söyleyen Şirin Saraçoğlu : “Gönlümde yatan kızdı; ama erkek olsaydı da sevinirdim. Eskiden erkek çocuk isterdim; ama daha sonra kız çocuk istediğimi fark ettim. Bunun en büyük nedeni de Ahmet'in güzel enerjisinden kaynaklanıyor. Onun çok iyi bir kız babası olacağını hissediyorum.” dedi.

Röportaj: Ayşe Ergin
Fotoğraf: Gülşah Ekerel

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>