>

MAGAZİN

Yıldız Tilbe: “34 bedenim ama taş gibiyim”

‘Yıldız’lı gece… Şarkılarıyla gönülleri fethederken esprileriyle de yüzleri güldürdü…
 
   
 
 
     

Sesi ve aşk şarkılarıyla gönülleri fetheden sevilen sanatçı Yıldız Tilbe, Cahide Palazzo’da unutulmaz bir akşam yaşattı.

“34 Bedenim Ama Taş Gibiyim”

Yoğun talep üzerine yeniden Cahide Palazzo’da sevenlerinin karşısına çıkan Yıldız Tilbe, zaman zaman misafirleriyle sahneden kurduğu diyaloglarla da gülmekten kırdı geçirdi. Sahneye lila renk mini bir elbiseyle çıkan Tilbe: “Bu akşam sizler için süslendim. 38 beden olsam çok daha çekici olurdum. Şimdi 34 bedenim gerçi ama beni yine tutamıyorlar, taş gibiyim.” sözleriyle alkışları topladı.

Sahnede Yılmaz Morgül Sürprizi…

Yıldız Tilbe kendisini izlemeye gelen sanatçı dostu Yılmaz Morgül’ü sahneye aldı. Üç şarkılık mini bir performansla Yıldız Tilbe’nin sahnesine konuk olan Morgül: "Yıldız, Türkiye’nin yaşayan en büyük ozanlarından biri. Onu pamuklara sarıp sarmalayalım." dedi.

Enerjisiyle sahnede dur durak bilmeyen Tilbe’ye Cahide Palazzo misafirleri de akşam boyunca eşlik ederek renkli anlar yaşadılar.

Öte yandan usta sanatçı Yıldız Tilbe’nin performansı öncesinde sahneye çıkan Oryantal Didem, danslarıyla kendine hayran bıraktı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>