>

MAGAZİN

Yonca Lodi Metaverse`te Kupon Arazi Topluyor!!!

Serdar Ortaç`tan bomba ``kürtaj`` itirafı…
 
   
 
 
     

Başarılı sanatçılar Yonca Lodi ve Serdar Ortaç peş peşe çıktıkları yeni gazino sahnesinde mekanı dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattılar. Sahne öncesinde basın mensuplarını kulislerinde ağırlayan Ortaç ve Lodi, verdikleri röportajlarla gündem değiştirecek açıklamalara imza attılar.

ETİLER, BEBEK, NİŞANTAŞI'NDA ARSA VE CADDE ALIYORUM...

Dijital dünya ile arasının oldukça iyi olduğunu dile getiren başarılı sanatçı Yonca Lodi, ''Bu ara Metaverse'e bayağa ilgiliyim. Etiler, Bebek, Nişantaşı... toplayabildiğim kadar arsa ve cadde almaya çalışıyorum. Toprak ağası olmak gibi bir gayem yok ancak, bir gün gelecek buralar çok değerlenecek'' derken, yakın zamanda bir Metaverse konseri yapmak istediğini de dile getirdi. Geleceğin dijital dünyada olduğunu altını çizen başarılı sanatçı, yaz ayarı içinde sürpriz iki single hazırlığı içinde olduğunu söyledi.KAÇ KERE BABA OLACAKTIM, HEP KÜRTAJ OLDULAR...

Yonca Lodi gibi basın mensuplarını kulisinde misafir eden başarılı sanatçı Serdar Ortaç ise yine gündem belirleyecek açıklamalar yaptı. Çocuk sahibi olmak için geciktiğini söyleyen Ortaç, muhabirlerin ''peki şimdiye kadar hiç böyle bir imkan yada düşünceniz olmadı mı? Bir kez daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?'' sorusunda ise bombayı patlattı. ''Kaç tane olacaktı hep kürtaj oldular, kaç tane... Yazık...'' sözleri ile röportajı bambaşka bir boyuta taşıyan Serdar Ortaç, ''Peki bu kürtajı tercih edenler arasında bizim tanıdığımız isimlerde var mı?'' sorusuna ise ''Var. Kaç tane oldu. İstemediler. Gençlerdi. Onlarda haklı bir şey diyemiyorum.'' yanıtını verirken isim vermekten kaçındı.

BIRAKIN YARAM KANASIN...

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili yönetilmek istenen soruları ''Bana ondan bahsetmeyin. Bütün borçlarımı ödedim lanet olsun. Yarasın... Allah nasıl yaratacaksa... 8 senelik kocasının evine haciz koyduran kadına o paralar nasıl yarayacaksa yarasın. Bırakın yaram kanasın.'' ifadeleri ile kesen Serdar Ortaç Loughnan'ın adını bile duymak istemediğini dile getirdi.

Kulislerinde verdikleri röportajların ardından sahnedeki yerlerini alan başarılı sanatçılar Yonca Lodi ve Serdar Ortaç kendilerini dinlemeye gelen misafirlerine müzik dolu bir gece yaşattılar. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>