>

MAGAZİN

Zara’dan ‘Değişim Rüzgarları’

Müzikal hayatında kendini tek tarzla sınırlamayarak, değişime açık yapısıyla dinleyicinin gönlünde farklı bir yer edinen sanatçı Zara, bu defa da sürpriz bir çalışma için stüdyoya girdi.
 
   
 
 
     

Yeni projeleri için fotoğrafçı Hakan Öcal’ın objektifine poz veren Zara, yaşadığı ruhsal ve fiziksel değişimi de fotoğraflarına yansıttı. Crossfit yaparak 3 ayda 7 kilo veren ve stilini de değiştirerek daha sade bir görünüme kavuşan sanatçı, ‘Müzikal olarak demlendiğim ve kararlarımdan keyif aldığım bir dönemdeyim. Seslendirdiğim şarkılar, izlediklerim, dinlediklerim, okuduğum kitaplar, tecrübelerimle birleşince kendimdeki sadeleşmeyi keşfettim. Sanatçı duygu aktaran kişidir ve taze bilgilerin, doğallığı aktarmanın sevenlerime de iyi geleceğini düşünüyorum" dedi.

Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği albümleriyle müzikseverlerin kulaklarının pasını silen Zara, ‘Derin Aşk’ adlı arabesk çalışması ve bir saygı albümünde seslendirdiği ‘Dilenci’ şarkısıyla da pop ve rock albümleriyle yarışarak büyük başarı kazanmıştı. Zara, halk konserlerinin yanı sıra Kıbrıs ve 27 Kasım tarihinde başlayacağı Günay Restaurant sahnesinde de sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>