>

MODA - STİL

Cazibe ve asalet içiçe…

Matraş, yeni sezona birbirinden iddialı tasarımlarla giriyor. İşte Matraş'ın sonbahar/kış 2007-2008 koleksiyonu...
 
   
 
 
     
Her dönem farklı çizgileriyle deri modasına yön veren MATRAŞ, yeni sezona birbirinden iddialı tasarımlarla giriyor... Klasik ve modern çizginin sentezinden oluşan MATRAŞ’ın Sonbahar/Kış-07/08 koleksiyonu yine göz dolduruyor. Klasik ve spor kesimlerin kimi zaman kürklerle buluştuğu koleksiyonda cazibe ve asalet hiç kaybolmuyor. Bayramda Matraş’a uğrayanlar şıklığına şıklık katıyor.


Favoriler ve vazgeçilmezler…

Matraş’ın yeni sezon ayakkabı koleksiyonunda bilekte biten botlar kadınların favorisi olacak. Dolgu ve platform topuklu yüksek ayakkabılar rahatlık ve şıklığı bir arada sunarken, vazgeçmesi zor olan birbirinden şık babetler ise sezonun klasikleri arasında yerini alacak.


Derinin ve kürkün sıcaklığı bir arada…

Yeni sezonda nappa deriden klasik modeller yine vazgeçilmezler arasında yer alırken erkekler blazer ceketler, pardösüler, spor kısa montlar ve çift tarafı kuzu kürklü kabanlarla tarzını yansıtacak. Matraş kadını ise yumuşak napalar, blazer ceketler, rugan ve kapitonenin birleşiminden doğan göz alıcı montlar, kürk ve süetin sıcaklığını bir arada sunduğu şık montlarla cazibesine cazibe katacak. Vizon ve samur kürklerin kullanıldığı koleksiyonda Matraş’ın çanta tasarımları ise, kırmızılar, siyahlar ve kahvelerle göz doldururken, birbirinden şık zımbalı, fermuarlı, uzun- kısa saplı XL çanta alternatifleri sezonun vazgeçilmezi olacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>