>

KÜLTÜR-SANAT

Gülse Birsel`in Yeni Filmi Aile Arasında`nın Basın Toplantısı Yapıldı!

Senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı, BKM yapımı “Aile Arasında” filminin çekimleri devam ediyor.
 
   
 
 
     

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU BİR ARADA

Oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter ve Arif Erkin’in yer aldığı ‘Aile Arasında’nın basın toplantıs önceki gün oyuncuların ve yönetmen Ozan Açıktan’ın katılımıyla Silivri’deki sette yapıldı. Basın toplantısında basın mensuplarıyla biraraya gelen oyuncular basın mensuplarının sorularını cevapladı.

GÜLSE BİRSEL “ŞU AN HAYALİMDEKİ CASTLA YANYANA DURUYORUM”

İlk olarak filmi ve karakterini anlatan Gülse Birsel “İzleyicleri dram bekliyor” diye espri yaparak söze başladı ve sürdürdü “”Aile Arasında” güzel bir aile komedisi. Ben filmin en antipatik karakterlerinden birini oynuyorum. Çok sevilesi biri değil açıkçası. Engin Günaydın ile karı kocayı oynuyoruz. Filmin bir noktasında kadar ama. Esas hikaye Engin ile Demet’in hikayesi. Filmin teması aile olmak ile ilgili. Hem aile filmi diyebiliriz he de “Aile nedir, aile kurmak nedir?” soruları üzerinden giden bir hikaye. Hem özenli bir film hem de seyircilerin izlerken çok kahkaha atacağı, sinemadan eğlenmiş olarak çıkacağı bir film olduğunu ümit ediyoruz. Harika bir ekiple çalışıyoruz. Kimseye ayrı ayrı iltifat etmeme gerek yok zaten, şahane bir kadro toplandı. Senaryoyu ilk yazdığımda benim hayalimde bir cast listesi vardı ve karakterlerin karşısına o isimleri yazdım. Çok büyük bir şans ve onur ki o cast listesi birebir oldu. Herkes rolünü kabul etti ve şu an o hayalimdeki cast ile yanyana duruyorum. Onun için de çok mutlu ve onurluyum” dedi.

ENGİN GÜNAYDIN İLE OYNAMAK ÇOK ZOR

Engin Günaydın ile oynamanın nasıl olduğundan bahseden Gülse Birsel “Engin ile oynamak çok zor. Çünkü hiç oyununuza konsantre olamıyorsunuz. Tek konsantre olmanız gereken şey gülmemek ve lafınızı söyleyip bir an önce bu işten kurtulmak. Çünkü her seferinde ne yapacağı hiç belli olmuyor. O açıdan “Avrupa Yakası”nı çekerken de zorlanıyordum ama benim egzersizim var. Bu filmde biraz daha kurtarıyorum. Diğer oyuncu arkadaşlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

Filmin Kısa Hikayesi;

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Muhteşem kadrosu, hız kesmeyen mizahıyla, izleyiciye akıllardan çıkmayacak bir komedi vaat eden film 1 Aralık 2017’de vizyona girecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>