>

MODA - STİL

2011’de Kadınlara Platform Ökçe Giydirdik!

2012`de dantelli, işlemeli modelleri geliyor….
 
   
 
 
     

Türkiye'de plastik ökçe modasını belirleyen Ce-Plast, 2012 yılının ökçe modellerini açıkladı. 2011'de kadınlar platform topukları tercih ederken, ayakkabılara da renk geldi. 2012’de ise yine platform topuk ayağımızda olacak, şekilden şekile girecek. Şeffafı, desenlisi, dantellisi derken, kıyafetteki sınırsız seçenek ayaklarımıza gelecek…

Kadınların vazgeçilmez tutkusu olan ayakkabılar her sezon değişen modelleriyle kadınların ilgisini çekiyor. 2011 sezonunda özellikle topuklu ayakkabılar oldukça modern, göz kamaştırıcı ve cezbedici olan görünümünü 2012’de de sürdürecek gibi görünüyor.

Türkiye'de ayakkabı sektörünün en önemli paydaşı olan plastik ökçe sektörü, Türkiye ekonomisine de ciddi bir katkı sağlıyor. Birçok kişinin haberdar olmadığı sektörde 20 civarında firma, tüm Türkiye'nin ihtiyacını karşılıyor.

Hotiç, İnci, Divaresse, ve Kemal Tanca gibi markalara üretim yapan ve plastik ökçe sektörü liginde ilk 3'te yer alan, üretim hızında ise lider olan Ce-Plast, bugün 1800 metrekarelik kapalı üretim tesisinde çalışıyor. Ce-Plast, yıllık 1 milyon çift üretim kapasitesi ile her yıl yeni tasarlanan 900 ile 1100 adet arasındaki ökçe modeline hayat vererek kadınların mutluluğu için çalışıyor…

Türkiye’de plastik ökçe üretiminde ilk üçte yer alan ve her yıl 1000’e çeşit ökçe tasarımı yapan Ce-Plast, topuklu ayakkabı seven kadınlar için 2012 modellerini açıkladı ve önerilerini sundu…

AYAKKABILAR TAMAMEN ŞEFFAFLAŞACAK, ÖKÇELERE RENK GELECEK


Genellikle dolgu topuk ve kalın topuklu sandaletler şeffaf özelliklere de sahip. 2011’de siyah, beyaz, gri, somon renklerine sahip ayakkabı ve topuklar 2012’de rengarenk olacak. Rengarenk ve cıvıl cıvıl desenler göreceğiz. Şeffafı, desenlisi, dantellisi derken, kıyafetteki sınırsız seçenek ayaklarımıza da gelecek…Bantlı ve kafes ayakkabılara daha sık rastlayacağız. Aşağı doğru süzülen düz ökçeler 2012’de karşımıza çıkacak.

Ökçelerde işlemeler, oymalar, desenler ağırlıkta. Simetrik ve yüzeyler farklı olacak Farklı estetik yaklaşımlar ön planda.

Platform topuk yine çok tercih edilecek. Bir kıyafette bulacağınız sınırsız seçenek ayakkabılara iniyor. Topuklardaki şeffaflık özellikle abiyede ayakkabılara da sıçrayacak. Şeffaf platform topuklar 2012 modasında yerini alacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>