>

MODA - STİL

3k Konsept'te akılalmaz kampanya...

3K Halı ve 3K Konsept’in A’dan Z’ye tüm ürünlerinde indirim ve 6 aya varan taksitli ödeme kolaylıkları başladı... Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Extravantaj 3k halı ve 3k konsept’te %45 extravantaj + 6 taksite varan ödeme kolaylıkları

Şimdi 3K HALI ve 3K KONSEPT’te extravantajlı, akılalmaz bir kampanya var. 3-25 Nisan tarihleri arası, 3K HALI ve 3K KONSEPT’in A’dan Z’ye tüm ürünleri %45 indirimli ve 6 aya varan taksitli ödeme kolaylıkları ile… Ayrıca Tepe Home’larda ve Silivri Maxi Home Style"da bulunan 3K KONSEPT corner’ları da bu kampanyaya dahil. Kısacası nisan ayı, evleri 3K halı ve dekorasyon ürünleriyle donatmak için en uygun zaman.

El dokuma halıda dünyadaki beş markadan birisi olma özelliğini taşıyan ilk ve tek Türk markası olan 3K… Klasik ya da geleneksel halıların değişmeyen asaletini, müşterilerinin beğenisine sunan 3K’da Hanedan, Feshane, Savonnerie isimli halı konseptlerinde seçkin, zevk sahibi, geleneksel ve klasik seçenekler görenleri büyülüyor.3K KONSEPT ise dünyanın en ünlü halı tasarımlarını, trendlere uygun özgün aksesuarlarını ve Calvin Klein, CO Designer, HARO, Life Style, SERRALUNGA ve ANCELO gibi ünlü markaları Türkiye’ye getiriyor. Dünyanın modern tarzda yaratılmış bu en zengin koleksiyonu, halı tasarımında ve dokusunda devrim yaratacak özgün ürünler, binlerce renk ve şaşırtıcı malzemeyle harmanlanan keyifli çizgi ve desenlerde, 3K KONSEPT’in sınırsız yaratıcılığıyla buluşuyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>