>

MODA - STİL

40 Yılı Aşkın Uzmanlık

Birbirinden eşsiz koleksiyonlarıyla sevenlerinin favori markası olan, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılığın gücüne inanarak her kadına ve her bedene uygun sütyenleriyle alanının en iyisi olmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Kadınlar için güzelliği, seksiliği ve öz değeri dar kalıplarla tanımlayanların aksine kadını gerçekten tanımlayabilecek tek kişinin ‘kendisi’ olduğuna vurgu yapan ve geliştirdiği sütyenlerle kadınların kendilerini tanıyabilmelerine olanak sağlayan Victoria’s Secret, uzmanlık alanı olduğu sütyenlerde her gün daha iyiye gitmek için çalışıyor.

Farklı bedenlere ve farklı kitlelere hitap ederek ürünlerini herkesi kapsayan bakış açısıyla geliştirmeye önem veren Victoria’s Secret, tüm kitlesinin kalbine dokunuyor. Geliştirdiği Love Cloud, Dream Angels, Very Sexy ve birbirinden özel daha birçok koleksiyonu ile tüm kadınları kucaklayan Victoria’s Secret her alanda, her bedende, her koşulda güvende hissettiriyor.

Farklı nesillere, farklı bedenlere ve kültürlere hitap eden Victoria’s Secret’ın maksimum destek sağlamak üzere tasarlanan Full Coverage koleksiyonu, emziren anneler için özel olarak tasarlanan Nursing Bras, egzersiz yaparken rahatlık sağlayan Sports Collection hem eğlenceli hem de seksi modelleriyle cesur hissettiren Very Sexy Collection ve birbirinden eşsiz daha birçok farklı seçeneğiyle her zaman her yerde kendinizi özgür hissedeceksiniz.

Victoria’s Secret’ın 40 yılı aşkın sütyen uzmanlığıyla geliştirdiği Bra Fit deneyimi sayesinde size en uygun kap ve ölçüdeki sütyeni kolaylıkla bularak güvenle alışveriş yapmanın rahatlığına doyamayacaksınız. Göğüs şekliniz ve vücut yapınız nasıl olursa olsun, doğru sütyen ölçüsü keşfettiğiniz sürece Victoria’s Secret ile her gün hayalinizdeki göz alıcı görünüme kavuşmak hem kolay hem de çok keyifli olacak. Sütyen ölçünüzü Victoria’s Secret websitesindeki Sütyen Rehberi’ndeki basamakları takip ederek kendiniz alabilir ya da size en yakın Victoria’s Secret mağazasını ziyaret ederek sütyen uzmanlarından ücretsiz destek alabilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>