>

AŞK - CİNSELLİK

Yataktaki Sırlar Artık Sır Değil

Karşı cinsi etkilemenin yolu kendine güvenmekten geçiyor.
 
   
 
 
     

Kadınlar ve erkekler arasında evliliğe inanan ancak yürütemeyeceğini, kendisine göre olmadığını düşünenlerin oranı oldukça fazla...

SEVGİLİ EŞİ OLMALI

Sevgilisinin gelecekte kesinlikle arkadaşı olması gerektiğini düşünen kadınların oranı 80 iken, erkeklerin oranı 75’tir. Sevgilisinin hayat kurmayı düşünebilirsiniz biri olması konusunda erkekler daha kararsızken, kadınlar buna göre seçim yaptıklarını belirtiyor.

KARŞI CİNSİ ETKİLEMENİN YOLU KENDİNE GÜVENMEKTEN GEÇİYOR


Karşı cinsi etkilemek için kadınların %33′ü öncelikle kendine güvenin şart olduğunu düşünüyor. Sonra sıra zekasını, iletişim becerilerini, cazibesini, esprili yanını, dış görünümünü, yeteneklerini ve son olarak maddi olanaklarını kullanıyor. Karşı cinsi etkilemek için erkeklerin %30′u kendine güveni kullandığını belirtiyor. Sonraları espirili yanını, zekasını, iletişim becerilerini, dış görünümünü, yeteneklerini, cazibesi ve son olarak maddi gücünü kullanıyor.

SEVGİLİNİN SMS’LER OKUNUR

Sevgilisinin sms’ini okuyan kadınların oranı %37... Erkekler de bu konuda kadınlardan aşağı kalmıyor. Erkeklerin % 36′sı sevgililerinin sms’lerini her zaman okuduklarını belirtiyor.

KADINLAR VE ERKEKLER ZENGİN SEVGİLİ İSTİYOR


‘Sizden daha çok kazanan biriyle flört eder misiniz?’ sorusuna kadınların % 93′ü olumlu bakarken, erkeklerin de % 89 oranla artık zengin kadınları tercih ettiği görüldü.

İLİŞKİ SIKLIĞI; HAFTADA BİRKAÇ KEZ


‘Ne kadar sıklıkla yaparsınız’ sorusuna yine seks hayatı aktif olan faiz 78 kadından % 37′si ‘haftada birkaç kez’ olarak cevap verirken, aktif seks hayatı olan faiz 86 erkekten % 41 yanıtı ‘haftada birkaç kez’ oldu.

SEKS YOKSA İLİŞKİ OLMAZ

‘İlişkilerde seks ne kadar önemli’ sorusuna ‘seks yoksa ilişki yoktur’ diyen kadınların oranı 60 iken, erkeklerin oranı da % 66 oldu. Bu da erkeklerin bir ilişki de sekse ne kadar önem verdiklerini gösterdi.

ERKEKLER ÜÇLÜ SEKS YAPMAK İSTİYOR

‘Hiç üçlü seks yaptınız’ sorusuna ‘evet yaptım ve hoşuma gitti’ diyen kadınların oranı 3 iken, erkeklerin oranı 6 oldu. Bu arada üçlü seks yapmak isteyen kadınların da giderek arttığı gözlendi.

Hemcinsiyle birlikte olmak isteyenlerin oranı kadınlarda % 8 iken, erkekler de % 7 oldu. ‘Hayır asla olmam’ diyen kadınların oranı 92 iken, erkeklerin oranı 93...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>