>

BURÇLAR

Patronunuza Burcuna Göre Davranın!

Patronunuzun burcuna göre davranıp yükselmek isteyenlere özel!...
 
   
 
 
     

KOÇ

Patronunuz Koç burcu ise;
asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. Ben biliyorum havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin.

BOĞA

Patronunuz Boğa burcu ise; güvenini sarsmayın, ilişkilerini güven üzerine kuran boğa insanı, özellikle de patron konumundaysa çalışanına güvenmek ister.

İKİZLER

Patronunuz İkizler burcu ise;
yalan söylemeyin. Gayet zeki olduğundan, yalanı hemen anlar. Hızlı olun, sabırsız ikizler yavaş elemandan nefret eder. Yenilikçi düşünün.

YENGEÇ

Patronunuz Yengeç burcu ise; ailesiyle ilgili önemli günleri ona mutlaka hatırlatın. Çalışırken asla rahatsız etmeyin. Prim, zam gibi isteklerde bulunurken en mutlu anını kollayın.

ASLAN

Patronunuz Aslan burcu ise; işiniz var demektir. Egosunu incitecek minicik bir kırıntıdan bile kaçının. Masadaki düzenini değiştirmeye kalkmayın. Gürlediğinde kaçın. Onun gibi bir patronunuz olduğu için ne kadar gurur duyduğunuzu dile getirin.

BAŞAK

Patronunuz Başak burcu ise; sistemsiz ve dikkatsiz davranmayın. Başak patronu sinirli olur. Gözü üzerinizde olacaktır. Hatalarınızı ortaya çıkarabilir. Detaylara önem verin. Masanızın üstünün derli toplu olmasına dikkat edin.

TERAZİ

Patronunuz Terazi burcu ise; bakımsız olmayın. Çevrenizdekilere adil davranın. Siz onun işlerini pratikleştirmek için oradasınız, ondan hızlı olmasını beklemeyin.

AKREP

Patronunuz Akrep burcu ise; gizli işler çevirmeye kalkışmayın, burnunun sizden çok daha iyi koku aldığını unutmayın.

YAY

Patronunuz Yay burcu ise; yanlışlıkla onunla rekabete girmeye kalkmayın. Harcar sizi. Çözümsüzlük yaratmayın. Sinirine dokunmayın. Hoş bunun için yapılacak pek bir şey yok. Açıkçası, insan ilişkilerinde son derece başarılı yaylar, zaman zaman bir kişiye takarlar.

OĞLAK

Patronunuz Oğlak burcu ise; her şeyi yapın ama asla zam istemeyin. Çalışkan olun. Zamanında işlerinizi bitirin. Kurallara bağlı kalın. Disiplinli çalışmaya özen gösterin.

KOVA

Patronunuz Kova burcu ise; sizi özgür bıraktı diye işin suyunu çıkartmayın. Arkadaşınız gibi gözükse de, unutmayın o bir patron.

BALIK

Patronunuz Balık burcu ise;
merhametinden yararlanmayın. Onun hayrına bile olsa pinti olmayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>