>

MODA - STİL

%50 indirimle tasarım giyme şansı!..

Gamze Saraçoğlu, Ağustos ayından itibaren kişiye özel ve çok az sayıda farklı tasarımlardan oluşan koleksiyonlarında %50 indirim uyguluyor.
 
   
 
 
     
Uygun fiyata tasarım giymek isteyenlerin adresi olan Gamze Saraçoğlu isteyen herkese tasarım giyme şansı veriyor. Gamze Saraçoğlu, günümüzde sıkça rastlanan tasarımların yer aldığı mağazacılık anlayışının dışında farklı seçenekler sunuyor. Tasarımı bir bütün olarak gören Gamze Saraçoğlu Moda Tasarım Stüdyosu’nda çantadan şapkaya kıyafetinizle birlikte onu tamamlayacak aksesuar seçenekleride bulmanız mümkün.


Tasarımın kendisi kadar önem verdiği, kumaş ve aksesuarlarda da son derece seçici davranan Gamze Saraçoğlu koleksiyonlarında kullandığı malzemenin çoğunu Newyork, Paris, Londra’dan getiriyor.


2005 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda özel günler için hazırlanan tasarımların yanında, günlük kullanıma uygun ,eskiye uyarlanmış kimono üstler, dökümlü ve, kalem etekler ,romantik uçuşan etekler, rahatlığı ön planda tutanlar için geniş etekler dökümlü bluzlar ile farklı olmak isteyen çalışan kadınlar için dantelli bluzlar kısa ceketler ve sigaret pantolonlar yer alıyor.


Her sezon mutlaka siyah koleksiyon hazırlayan Gamze Saraçoğlu siyah, gri, füme renklerinin dışında yeni sezonda kullandığı ekru,antik pembe, krem, uçuk mavi, bej, beyaz, su yeşili, kırmızı ve mor tonları ile tasarımları hayat buluyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>