>

MODA - STİL

Acquaverde’de 2005 ilkbahar-yaz koleksiyonu !

Acquaverde, Nolita ile Ra-Re’in 2005 İlkbahar-yaz koleksiyonu...
 
   
 
 
     
Fransız Jean markası Acquaverde, ‘ stil markaları ’ Nolita ve Ra-Re 2005 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla çok renkli, tasarım ağırlıklı,özgün, farklı ve kışkırtıcı.
Acquaverde’nin tasarım ağırlıklı ‘stil markası’ Nolita, bu sezon 70’li yılların güneşi bol, egzotik yerlerinden esinlenerek, kadını kendi ruhunda dolaşan bir gezgin olarak ifade ediyor.

Bu gezgin, asi ruhlu Nolita kadını, romantizm dolu yüreği ve isteğiyle, çiçekler, egzotik meyveler, payetler, zımbalı, poster baskılı üst ve alt grupları yüzündeki gülümsemeyle taşıyacak. Yani 2005 ilkbahar-yaz Nolita kadını, romantik, kadınsı ve kışkırtıcı.


Birbirinden çok farklı, tasarım ağırlıklı yeni stilleriyle Nolita kadını, bu sezon sadece kendi olmak istiyor.

Acquaverde’nin stil markalarından Ra-Re’in, ‘Neo’ erkek koleksiyonunda ise Jean’ler ön planda. Düşük bel, bol kesim, ince kumaş Jean’ler ‘second hand ’görünümü verilmiş. Üst gruplarda da aynı eskitilmişlik var. Baskılı Jean ceketler ve gömlekler özel el boyama teknikleri;taş,metal ve zımbalarla süslenmiş.


Bu yaz Ra-Re kadını Brigitte Bardot’dan esinleniyor.

Ra-Re’in kadın markası ‘Ra-Re Donna’ ise yeni sezon ilhamını 50’li yılların Güney Fransa sahillerinden ve özellikle Brigitte Bardot’tan alır. Seksi ve tahrik edici ama her zaman klas ve şık olan Brigitte Bardot, Ra-Re Donna’nın 2005 ilkbahar-yaz koleksiyonunun temasını oluşturuyor.

Pullarla, boncuklarla, danteller ve parça kumaşlarla süslenmiş Jean’ler, etekler ve üst gruplar, tasarım ağırlıklı ve bol aksesuarlı. Ve her bir parça birbiriyle kombinlenebiliyor. Uzun bir kaftan, Jean üzerine giyildiğinde şık ve spor bir tarz oluştururken, aynı kaftan bir gece elbisesi olarakta kullanılabiliyor.

Ra-Re kadını, 2005 ilkbahar-yaz koleksiyonunda modayı ve trendi takip eden biri olarak değil, hissettiklerini kendi stili ile ifade eden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Acquaverde’nin yeni sezon Jean’leri ise çok iddialı. Düşük bel,dar kesim ve boru paça kalıbı olan Vip Modeli, klasik Jean’leri sevenlerin tercihi. B.B. Corsaire Modeli ise düşük bel ve dar kesim bir kalıba sahip. Yüksek topuklu ayakkabılarla giyildiğinde gece kullanıma uygun bir Jean’e dönüşebiliyor.

Satış noktaları : Akmerkez’de Acquaverde Mağazası, Beymen Clublar, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bursa Çetin Mağazaları,Bursa Kırcılar, Aydın Moda Mağazası, Adana Butik Picadilli…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>