>

MODA - STİL

Acquaverde’de yaz indirimi başladı !

Dünya markalarını bünyesinde bulunduran Acquaverde, sezon indirimini başlattı.
Tüm ürünlerde % 50 indirim!
 
   
 
 
     
Özgün, farklı, kışkırtıcı 2005 yaz koleksiyonuyla öne çıkan Acquaverde, sezonun ilk ve tek indirim oranını yüzde 50 olarak belirledi. Ürünlerin tamamı için geçerli olan ‘indirim günleri’ Temmuz ayının ilk haftasından, Ağustos ayının ortasına kadar devam ediyor.


Her bir modeli özel işlemeler, baskılar ve nakışlarla süslenmiş koleksiyonda, ikinci bir eşi olmayan tasarımları çok uygun fiyatlara almak için son günler…

Renk cümbüşü içinde t-shirtler, keten etek ve elbiseler, hemen hemen her renkte boncuk işlemeli gömlekler, çiçek baskılı renkli pantolonlar, tunikler, jean etek ve pantolonlar, plaj ürünleri, mayokiniler şimdiler de inanılmaz fiyatlar sunuluyor.


Acquaverde’nin ‘stil markaları’ Nolita ve Ra-Re’nin 2005 yaz sezonunda öne çıkan trendi, çok renkli ve tasarım ağırlıklı olmasıydı. Koleksiyona yüklenmiş anlamlar ise bu markaların giyinmeyi sadece bir örtünme olarak değil, bir yaşam biçimi ve kendini ifade etme olarak tanımlıyor.

Satış noktaları :
Akmerkez’de Acquaverde Mağazası, Beymen Clublar, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bursa Çetin Mağazaları, Aydın Moda Mağazası, Adana Butik Picadilli…
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>