>

MAGAZİN

Ünlüler aleminin gizli cevherleri

Mankenlik ya da oyunculuklarıyla tanıdığımız birbirinden güzel ve ünlü isimlerin aldıkları eğitim de parmak ısırtacak türden.
 
   
 
 
     
Nehir Erdoğan
'Yabancı Damat'ın yıldızı, Marmara Üniversitesi'nde İşletme okuduktan sonra yine aynı üniversitede Radyo, Sinema ve TV dalında lisansüstü eğitimi aldı.

Çağla Kubat
İtalyan Lisesi'ni birincilikle bitiren Kubat, İTÜ Makine Mühendisliği'nden mezun oldu. Kubat, İtalyanca ve İngilizce biliyor.

Pınar Altuğ
Liseyi İstanbul Saint Benoit'da okuyan Pınar Altuğ, üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamladı.

Özge Ulusoy
Türkiye 2. Güzeli olan Ulusoy, Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetmenliği ile Mimar Sinan Üniversitesi Bale Bölümü'nde eğitim gördü.

Cansu Dere
İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü'nde eğitim gören 'Sıla' dizisinin yıldızı Cansu Dere, bazı tarihi kazılara da katılıyor.

Ceyda Düvenci
Kadıköy Anadolu Lisesi'nin ardından Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'ni bitiren Düvenci şimdi de Bahçeşehir Üniversitesi'nde master yapıyor.

Ece Sükan
Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nin Psikoloji Bölümü'nü dereceyle bitiren güzel manken, birkaç yabancı dil bilmesiyle dikkat çekiyor. Sükan, mankenlik ve modacılık dışında bazı dergilerde moda editörlüğü de yapıyor. Ayrıca Cine5 televizyonu'nunda yayınlanan Başka Yerde Yok programını Kürşat Başar ile birlikte sunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>