>

MODA - STİL

adidas “all originals İstanbul” ile Dördüncü Kez İstanbul’u Sallamaya Hazırlanıyor

Modayı sokaklara taşıyan adidas Originals sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerinin bir araya toplandığı parti...
 
   
 
 
     

adidas all Originals parti serisinin bu yılki sürpriz ismi, ünlü İsveçli grup Peter Bjorn and John. Grubun unutulmayacak performansının yanı sıra, partide Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grup sahne alacak. adidas all Originals İstanbul bu yıl 28 Eylül Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek.

adidas “all originals İstanbul” bu yıl sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve dünyaca ünlü müzisyenlerin performanslarıyla katılımcılara unutamayacakları anlar yaşatmaya hazır.FARKLI BİR DENEYİM ARAYANLAR YENİDEN ADİDAS “ALL ORİGİNALS İSTANBUL”DA BULUŞACAK

28 Eylül Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek partide bu yıl, 2006’da Victoria Bergsman’ın vokallerde yer aldığı single’ları Young Folks ile büyük bir patlama yaratan dünyaca ünlü İsveçli indie pop grubu Peter Bjorn and John özel performansı ile yer alacak. Young Folks ile İngiltere Top 20 Listesi’nde bir numaraya kadar yükselen grup tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş bir dinleyici kitlesine sahip. Peter Bjorn and John’un yanı sıra, adidas “all originals istanbul”da bu yıl Replikas, 123, Men With A Plan, Emir Yargın, Second ve Lust da özel performanslarını sergileyecekler. Partinin bir diğer sürprizi olarak ise, New York'un başarılı ikilisi Holy Ghost!, unutulmayacak gecede sahne alacak.

DROP A RHYME İLE PARTİNİN YILDIZI OLMA ŞANSI


adidas’ın Unite All Originals kampanyası kapsamında tüm dünyada hayata geçirdiği ve RUN DMC’nin A-Trak’le işbirliği sonucunda ortaya çıkan ‘All Day Originals’ remiksinin üzerine herkesin kendi rap sözlerini yazabildiği yarışma, ‘Drop A Ryhme’, adidas web sitesi ve instagram’dan sonra “all originals İstanbul”da hayata geçiyor. Tüm parti katılımcılarına Drop a Rhyme sahnesine çıkıp, ‘All Day Originals’ ritimleri eşliğinde kendi sözleriyle rap yapma şansı veriliyor. Katılımcılara ayrıca isterlerse performanslarını kaydederek, sosyal mecralarda paylaşma imkanı da sunuluyor.

28 EYLÜL CUMARTESİ İSTANBUL’DA EĞLENCENİN MERKEZİ ADİDAS “ALL ORİGİNALS İSTANBUL” OLACAK

Bir festival havasında geçecek partide yiyecek ve içecek alanlarının ve kaykay pistinin yanı sıra çeşitli sürprizler ile sokak kültürüne dair her şey olacak. Tırnak tasarımcıları ve dövmeciler, kuaförler ve makyaj uzmanları ile hip hop dünyasının başarılı isimleri parti katılımcıları ile buluşacak.

adidas all Originals Party 28 Eylül 2013 Cumartesi günü, Küçükçiftlik Park’ta, biletler ise Biletix’te.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>