>

MODA - STİL

adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” Diskosu Doldu Taştı!!!

Sanat, moda ve cemiyet hayatından ünlü isimler disko konseptiyle sunulan eğlenceli show da buluştu...
 
   
 
 
     

Set ve şov direktörü Uğurhan Akdeniz, adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” koleksiyonun 70’ler ve 80'lerin dikkat çeken disko trendinden yola çıkarak, özel efektler, ışıklar, disko topları ve zemin tasarımı hazırlayarak gündüz diskosu çoşkusunu izleyenlere yaşattı. Garanti bankası Amexin katkılarıyla gerçekleşen eğlenceli şov da koleksiyon büyük ilgi gördü.

Mert Aslan‘‘ Canlı renkleri ve enerjisiyle herkesi dansa, eğlenmeye çağıran bir disko koleksiyonu oldu. Enerjisi ve disko konseptiyle şovumuz tam puan aldı. Bizimle bu güzel günü paylaşan herkese ve yorumlarına teşekkür ediyorum’’ dedi.

Sezon trendlerini zamansız stil kodlarıyla harmanlayarak adL tasarım ekibiyle kağıda döken Mert Aslan, “Night Zoom Styled By Mert Aslan” koleksiyonuyla stil algısını değiştirmeye devam ediyor.

adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” 2017-18 Sonbahar/Kış 6. sezonunda gelen talepler ve yoğun ilgiye karşılık portfolyosunu genişletiyor. Her kadına özel ruh halinin kombinlerini ilham verici stiliyle buluşturarak sezona merhaba diyor.

70'lerin ve 80'lerin dikkat çeken disko trendi bohem dokunuşlarla, adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” 2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile günümüze stilize edilerek karşılığını buluyor.

adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” koleksiyonunda "Çiçek Çocuklar"ın etkisiyle bohem bir hava hissedilirken, şal desen çokça kullanılıyor. Öte yandan disko tınıları ve Studio 54 ihtişamıyla metalik renkler, kristal işlemeler, jakarlı leoparlar ve parlak payetlerle göz kamaştırıyor. Zamansız stil anlayışının etkisiyle kadife ince askılı elbiseler, smokin takımlar, anvelop elbiseler de koleksiyonda yer buluyor. Güçlü omuz detayları koleksiyonun 80'lere göz kırpan yanını oluştururken yüksek belli pantolonlar ve yünlü eşofman takımlar 80'lerin modern bir yansıması oluyor. Koleksiyonda kullanılan yapay kürk ve deri ile ruganlar da hayvan dostu bir koleksiyon olduğunun altını çiziyor.

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan “Koleksiyon; Çiçek Çocuklar, 70’lerin Disko çılgınlığı, Studio 54 ambiyansı, 80’lerin güçlü siluetleri ve adL“Night Zoom Styled By Mert Aslan” ‘ın vazgeçilmez stil kodlarından oluşuyor. Maskülen detaylarla desteklenen seksi, sofistike ve güçlü bir kadın hayaliyle yola çıktık. Bohem dokunuşlarla 70'ler romantizmini vurgularken; metalik renkler, mücevher renkleri, kadife ve transparan tasarımlarla disko yıllarına geri döndük… Kadının farklı ruh hallerini yansıtan dinamik ve güçlü bir Sonbahar-Kış oldu bizim için” dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık “adL ‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’ 6. Sezonunda uzun soluklu bir işbirliğine dönüştü. Bu sezon ise metalik renkler ve kadifelerle sıcaklık yakaladık. Koleksiyon dinamik enerjisi, renkleri ve detaylarıyla da sezonun stil algısını kırıyor. Hep birlikte yepyeni bir heyecan içerisindeyiz.’’ dedi.

 


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>