>

MODA - STİL

adl+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” Koleksiyonu

Deniz Kızları Özge Ulusoy, Wilma Elles, Çağla Şikel, Merve Büyüksaraç ve Didem Soydan güne damgasını vurdu…
 
   
 
 
     

Ziynet Sali, Deniz Akkaya, Özlem Yıldız, Siren Ertan, Nihat Odabaşı gibi sanat ve cemiyet hayatından katılım gösteren bir çok ünlü “Deep Dream”i ayakta alkışladı.

Türk modasında dev buluşma olarak nitelendirilen ışıltılı kadının Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği üçüncü sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor.

Abazoğlu’nun adL için hazırladığı 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonu İstanbul Fashion Week’te (IFW) görücüye çıktı.adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonu Öner Evez Koreografisi ile IFW de izleyenleri okyanusun derinliklerine uzanan, mavi yolculuğa çıkardı. Işıltılı kadının Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliğinin üçüncü sezonunda, gerçekleşen “adL+CENGİZ ABAZOĞLU “Deep Dream” defilesi göz kamaştırdı.

10-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen, Türk moda endüstrisinin buluşma noktası İstanbul Fashion Week’te, geçtiğimiz 2 yıl boyunca büyük ilgi uyandıran koleksiyonların ardından, ünlü tasarımcı Abazoğlu’nun, adL için tasarladığı “Deep Dream” 79 parçadan oluşuyor. Doğa’nın en güzel renkleri ve okyanusun derinliklerindeki mercanlar tüm sükunetiyle bu koleksiyonla üzerinize taşınıyor. Geçen senelerden farklı olarak bu sene koleksiyonda siyah-beyazın hakimiyet sürdüğü ve desenlerin dans ettiği “beach wear” mayo ve bikiniler ilk kez bu defilede yerini aldı.Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili; “Hayatın zorluklarını ve stresini taşıdığımız bu günlerde insana iyi hissettiren okyanusun dinginliği, doğanın güzellikleri ve huzurundan ilham alarak hazırladım bu koleksiyonu. 2013 İlkbahar – Yaz “adL+Cengiz Abazoğlu Deep Dream” kadında, huzur, zarafet, şıklık ve seksiliği ön plana çıkaracak. Mor, kırmızı, turkuvaz, beyaz, pudra renkleriyle koleksiyon yeryüzüne düşen cemreden hemen sonra, ışıltılı adL kadınının tercihi olarak adL mağazalarında yerini alacak“ dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Drektörü Zehra Işık; “Cengiz Abazoğlu ile enerjimiz çok tuttu. İyi bir ekip çalışmasıyla 3 sezondur birlikte keyif alarak projelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. İFW’de ve mağazalarımız da moda severler tarafından hep merak edilen koleksiyonları sunmak iki taraf içinde çok keyifli oluyor. Hedefimiz hep daha iyi ve farklıyı ortaya koymak… Ve bunu başardığımıza inanıyorum” dedi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>