>

MODA - STİL

adL"Night Zoom Styled By Mert Aslan’’

Bayram’ın yaz stili...
 
   
 
 
     

Stil kaşifi Mert Aslan’ın iz bırakan anılarından ilham alarak adL için stilize ettiği adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonu, 68 kuşağının özgür tavrını, yaz akşamlarının neşesini, Akdeniz’ in ateşli cazibesini mercek altına alıyor. Her kadının yaşam stiline uygun koleksiyon performans ve tasarım arasında köprü görevi görüyor.

adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’nın 81 parçalık koleksiyonun da yüksek dozda romantizm, çarpıcı kombinasyonlar ve eğlence başrolde... Şifonlar, ipek satenler, çiçek bahçesine dönüşüyor. Romantizm, bandana desenin bohem dokunuşuyla biraz daha asileşti. Puantiyenin flörtöz feminenliği ile zarafetin dozu arttırılırken dantel detaylar seksi duruşu vurguluyor.

Kırmızılar, mercanlar, pembelerle canlanan koleksiyonda maviler, yeşiller ve beyazlarla yazın ferahlığını hissettiriyor.

Volanlar ve püsküller koleksiyona Akdeniz’in ateşli cazibesini kazandırırken, parlak renkli payetler hiç bitmeyecek yaz gecelerinde sonsuz bir eğlence vadediyor.

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan “Bu koleksiyonda kendi hayatımdan kesitleri, iz bırakan anıları ve çocukluğumun geçtiği tutkunu olduğum Ege’nin yaz akşamlarını düşledim. Marakeş sokakları ilham kaynağım oldu. Talitha Getty’den Anita Pallenberg’e, Loulou de la Falaise’den Diana Vreeland’e 60’lara ve 70’lere damga vuran kadınların izini sürdüm. Efsanevi Woodstock Festivali, 68 kuşağının “Çiçek Çocukları” yol arkadaşlarımdı. Baharı müjdeleyen papatyalardan, anneannemin bahçesindeki yediveren güllere sevdiğim tüm çiçeklere koleksiyonda yer verdik. Bu bayram Night Zoom styled by Mert Aslan kadını hiç olmadığı kadar neşeli ”dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık‘‘ Güzel ve iyi hisset mottosuyla yola çıktığımız adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonu farklı duygular uyandıran yenilikçi kombinleri ve stiliyle bu bayram da vazgeçilmez şıklık, neşe vadediyor. Mert Aslan’ın stil keşifi bayram stilinize rehber olmak için sizlerle...’’ dedi. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>