>

MODA - STİL

Siyah Beyaz Şıklığınıza Rexona ve Koton İmzası!

Dünyanın bir numaralı deodorant markası Rexona, Black + White serisi ve Koton iş birliğiyle tüketicilerine yepyeni bir deneyim sunuyor.
 
   
 
 
     

Koton, siyah-beyaz kıyafetlerde moda severlere Rexona’yı tavsiye ediyor. Sarı lekelere karşı diğer iz bırakmayan deodorantlardan çok daha etkili bir formüle sahip olan Rexona Black + White, Koton’un yeni siyah-beyaz kombinleriyle tüketicilerinin gün boyu kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor.

Elbise dolabınız ne kadar zengin olursa olsun, herkesin vazgeçemediği bir siyah - beyaz kıyafeti vardır. Ancak özellikle yaz aylarında siyah ve beyaz renkli kıyafetlerin üzerlerinde oluşan deodorant lekeleri, kullanıcılarına küçük sorunlar yaşatabilir. Rexona’nın yeni ürünü Black + White bu sorunu ortadan kaldırıyor. İster gündüz, ister gece, nerede olursa olsun siyah - beyaz kıyafetlerini gönül rahatlığıyla giymek isteyenler, Rexona’nın Black + White serisiyle kendini artık daha rahat ve özgür hissediyor. Yeni Black + White serisi için hazırlanan reklam filminin de ortaya koyduğu gibi; siyah ve beyazdan vazgeçemeyenler artık evde, işte, sporda, partide, performans gerektiren tüm aktivitelerde siyah - beyaz kıyafetlerini diledikleri gibi kullanabilmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Türkiye’nin en sevilen moda markası Koton, siyah - beyaz tasarımları için Rexona Black + White’ı tavsiye ediyor. Rexona Black + White serisi ve Koton işbirliğinin sağladığı ayrıcalıklar 10 Şubat - 25 Mart tarihleri arasında tüketicilerle buluşuyor.

Rexona ve Koton işbirliği kapsamında, Koton’un Rexona için özel olarak hazırladığı siyah ve beyaz tasarımlar mağaza vitrinlerinde sergileniyor. Seçilen 50 Koton mağazasında yer alan özel bir bölümde, Rexona Black + White sayesinde deodorant lekesi olmadan özgürce giyilebilecek siyah-beyaz kombinler, moda severlerin beğenisine sunuluyor. Koton mağazalarından ve online alışveriş sitelerinden Koton ürünü alanlar, Rexona’nın özel indirim çekleri ve yeni Black+White serisinden özel armağanlarını kazanma şansı yakalıyor.

Her zaman daha fazlasını hedefleyenlerin bir numaralı deodorant markası olan Rexona, yeni Rexona Black + White ürünüyle siyah beyaz şıklığından ve güzel kokudan ödün vermek istemeyen moda severlere sağladığı ayrıcalıklarla üstünlüğünü bir kez daha ortaya koyuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>