>

MODA - STİL

Aerosoles fırsatı

06/07 Sonbahar/Kış sezonunda, konfor ve esnekliğin ön planda olduğu daha genç, cesur ve şık çizgilere donatılmış bir koleksiyon sunan Aerosoles özel bir kampanya hazırladı.
 
   
 
 
     

Aerosoles koleksiyonunda yer alan nakışlar ve işlemelerle süslü detaylara sahip şık ayakkabılar özel günleriniz için çok ideal. Yüksek topuk ve crocco deriler, altın ve bronz tonlarında parlak renkler Aerosoles ayakkabılarını diğerlerinden ayıran çarpıcı detaylar…Özel davetler için Unpelievable ayakkabı, zarif topukları ve yumuşak derisi ile ideal seçim. Üzerindeki şık işleme detayları ile Hem Stone bot modeli, dore dikiş detayı ve birbirini tamamlayan farklı renklerin bir çizmede kullanıldığı Tar Wash ve özel dikiş detayı ile Brown Sugar çizme modeli, Aerosoles’in karşı konulmaz alternatifleri arasında.Balerin ve makosen ayakkabılardan vazgeçemiyorsanız Aerosoles’in Dimperly ve Fantom serisine mutlaka göz atın. Yüksek ve dolgu topuklu ayakkabı kullanmayı tercih ediyorsanız Sleigh Thread ve Durmure serilerini öneririz.

Aerosoles, çok avantajlı bir Kampanyası düzenliyor. 1 Eylül 2007 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında, 6 çift Aerosoles ayakkabı alana 7. çift Aerosoles ayakkabı Desa tarafından hediye ediliyor. Ayrıntılar için Desa mağazalarına uğrayınız.

*Desa Outlet ve Havalimanı mağazaları bu kampanyaya dahil değildir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>