>

MODA - STİL

AFFFAIR Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Affair defilesi ile başladı.
 
   
 
 
     

Milano Erkek Giyim Moda Haftası’nda yer alan ilk Türk giyim markası Afffair, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da 2015 – 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunu moda tutkunlarına sundu.

Erkek giyim markası Afffair, 2015 – 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunu 16 Mart Pazartesi günü gerçekleştirdiği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul açılış defilesinde tanıttı. Dünya şampiyonu boksör Çağan Atakan Arslan, The Best Model of the World Isha Blaaker ve dünyaca ünlü model Simon Adde gibi ünlü isimler defilede podyuma çıktı. Defileyi izleyen isimler arasında Emra – İbrahim Çarmıklı, Ebru - Volkan Işık, Yiğit Dikmen, Pelin Akil, Anıl Altan, Mehtap Elaidi, Merva Ulusoy, Volkan Atik gibi moda, cemiyet ve sanat dünyasından isimler yer aldı.
 Azerbaycanlı eski model Rufat Ismayil ve kariyerine Paris’teki Haute Couture markalar için kreatif projeler yürüterek başlayan Ali Behnam Baktihar tarafından kurulan Afffair, çağdaş klasik kavramından esinlenerek uluslararası vizyona sahip bir marka olma özelliğine sahip. İstanbul’da kurulan Afffair markasının kodlarında da doğu ve batı sentezine göndermede bulunan, Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan detaylar dikkat çekiyor. Modern ve farklı bir kimliğe sahip marka Dandy stiline getirdiği yenilikçi yorumlarla maskülen tasarımlar sunuyor.

Afffair 2015 – 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonunda, doğanın güzelliklere ve desenlerine yer veriyor. Koleksiyonda lüks görünümlere sahip pirarucu derisi ve yarı değerli taşlar gibi zengin materyaller öne çıkıyor. Siyah, beyaz ve gri tasarımların ana renklerini oluştururken haki, kahverengi ve bej gibi doğal renkler de koleksiyonu tamamlayan renkler oluyor. Üç seriden oluşan koleksiyonda, Luxury Sportswear’de deri detaylara sahip sweatshirtler, yüksek hacimli kapüşona sahip üstler, Smart Casual’da deri parçalarla zenginleşen net formlara sahip blazerlar, iri örgülü kazaklar, Formal Wear’da ise sürpriz detaylara sahip klasik görünümlü smokinler yer alıyor.Milano Erkek Giyim Moda Haftası’nda gerçekleştirdiği yenilikçi ve yaratıcı sunumuyla moda dünyasına adını duyuran Afffair, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Türkiye’deki ilk defilesini 2015-2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu ile 16 Mart 2015 Saat 14.00’de sergiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>