>

MODA - STİL

Altın Portakal’da 1980 Modası

Modacı Erol Albayrak 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında, 1980’lerin ruhunun estiği bir defile düzenledi.
 
   
 
 
     

Rixos Sungate otelde düzenlenen “Erol Albayrak by Discoteque” adlı defilenin koreografisini Uğurkan Erez hazırladı. Erol Albayrak’ın birbirinden özel kıyafetlerini Hande Subaşı, Tuğçe Kazaz, Ebru Ürün, Merve Büyüksaraç gibi ünlü mankenler sergiledi.

Defileye Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, eşi Dr. Günseli Akaydın ve Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Selda Alkor, Ahu Tuğba, Suna Selen, Salih Güney, Nuri Alço, Sevtap Parman ve çok sayıda seçkin misafir katıldı. İzleyenleri 1980’lere götüren defile, Başkan Akaydın’ın açılış konuşmasıyla başladı. Akaydın, bu tür etkinliklerin Antalya’nın modern ve çağdaş yüzüne çok yakıştığını söyledi.

Vatkayı sevdiren koleksiyon…

Askeri kıyafetli dansçıların koreografisiyle başlayan defilede 30 manken, 1980’lerin moda anlayışını 2012 İlkbahar – Yaz trendlerine uyumlu “haute couture” tasarımlarla podyuma taşıdı. Tuğçe Kazaz’ın açılışta giydiği, tamamı kristallerle süslü miğfer ve kamuflaj desenli tasarım, 1980 ihtilaline gönderme yaptı. Vatkayı sevdiren koleksiyonda transparanlar ve dönemin uzunçalar plaklarından yapılan şapkalar izleyenleri büyüledi.

EROL ALBAYRAK DEFİLESİNİN FOTOĞRAFLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>