>

AŞK - CİNSELLİK

Size Bayıldığını Gösteren 5 Garip İşaret

Erkeğinizin garip mesajlarını doğru okumayı öğrenirseniz, sizi sevip sevmediğini anlamanız artık sorun olmayacak!
 
   
 
 
     

Bazen erkekler kız arkadaşlarını çok sevdikleri halde onları fazla önemsemiyormuş gibi davranırlar. Bu da bizi sevindirmek yerine üzer çoğu zaman.

Erkeklerin çelişkili davranışlarından dolayı meydana gelen yanlış anlaşmalar çok güzel aşkları bile sona erdirebiliyor. Sizi ve ilişkinizi bu tür yanlışlıklardan korumak için erkeklere de danışıp onların şifreli davranış kodlarını çözme imkanını elde ettik. 5 maddeli erkek davranış sözlüğümüzü okuyun ve erkeğinizin size bağlanma noktasına gelip gelmediğini gösteren gizli işaretleri kolayca anlayın.


Gizli İşaret 1:
Sizi erkek arkadaşlarıyla bira içmeye davet ediyor.


Bu davranışına sizin verdiğiniz anlam: Her zaman dostlarının ilk sırada olduğunu göstermek istiyor.
Asıl anlam: Erkekler hemcinsleriyle olan dostluklarına aşın önem verirler. Sizi onlarla birlikte bir yere mi davet ediyor? Sevinin: Demek ki onlara verdiği kadar size de önem veriyor. Belki de daha fazla. Kız arkadaşını dostlarıyla tanıştıran bir erkek ilişkiye önem veriyor demektir. Aynı zamanda, sizi onlarla tanıştırıp aranızda sorun yaşanmayacağından emin olmak ister. Ne sizden, ne onlardan vazgeçebildiği için aranızda iyi bir diyalog kurulmasını sağlamak isteyebilir.

Gizli İşaret 2:
Erkek arkadaşlarıyla birlikte bir son dakika seyahatine çıkar.


Bu davranışına sizin verdiğiniz anlam: Hep beraber kaçamak yapmaya gidiyorlar.
Asıl anlam: Bir erkek bir kadına ümitsizce aşık olduğunda, zincirlerini koparmaya çalışır. Son bir çırpınışla sizden ayrı bir nefes almak ister. Düşünün bir; sizi tanıyana kadar özgürdü, dünya onun etrafinda dönerdi. Sizden sonra ise; dünyasının merkezi siz olmaya başladınız. Sizi almadan bir yere gitmek istiyorsa endişelenmenize gerek yok. Sizi ne kadar sevse de kendi özgürlüğünü tamamen kaybetmediğini göstermek ister. Bir şey daha var: Eğer erkeğiniz gerçekten böyle bir seyahate çıkıyorsa, bunu sadece gururundan da yapmış olabilir. Sizden ayrı olup sizi düşünmekten kaçabileceğini sanmayın. Büyük bir ihtimalle eğlenmekten çok sizi hayal edecektir.

Gizli İşaret 3:
Zevkli aşk oyunlarında kaybedenin, diğerini yemeğe çıkarmasının sona ermesi.


Bu davranışına sizin verdiğiniz anlam: Sizi artık önemsemediği için romantik olmaktan vazgeçti. Asıl anlam: İlişkilerin ilk dönemlerinde erkekler kredi kartlarının limitlerini zorlayıp sevgililerini pahalı restoranlara götürür, her gün çiçek alırlar. Bunu da etkileyici olmak için yaparlar. Erkekler sadece çekiciliklerine güvenmez, karizmalarına bir miktar romantizm eklemeden duramazlar. Çoğu zaman bu romantizm gerçek değildir ve zamanla unutulur, ilk geceden sonra bir kadınla buluşmak oldukça zordur, beceri ve deneyim ister, ilk geceden sonra durum değişir, çift arasındaki yakınlık başka boyutlara ulaşır.Birbirine çok yakın olmayan, ama yakınlaşmak isteyen iki insan ne yapar? Birlikte eğlenir. Bu zamanlarda birlikte vakit geçirmek oldukça önemli dir ve sıkıcı olmamak için erkekler bin türlü program yapar.

Uzun süredir birlikte olup, erkeğinizin eğlence masraflarını kıstığını mı fark ettiniz? Olumlu düşünün: Biriktirdiği paralarla size müthiş bir pırlanta yüzük ve evlenme teklifi hazırlamış olabilir!

Gizli İşaret 4:
Kavga çıkarıp bir türlü sakinleşmiyor.


Bu davranışına sizin verdiğiniz anlam: Erkekler genellikle kavga etmekten nefret ederler. Sizinki tam aksine davrandığına göre, sizi çileden çıkarıp onu bırakmanızı istiyor.
Asıl anlam: Aslında biraz da haklısınız: Erkeklerin çoğu, bir kadınla tartışmaktansa hızlı bir trenin önüne atlamayı tercih ederler. Ancak bekarlığa veda etmeye hazırlanan bir erkek bir şeyden emin olmak ister: Sizinle evlenip ömür boyu evet, tatlım demeyecektir. Hassas noktalarınıza dokunup, kriz durumlarında nasıl davrandığınızı denemek ister. Aynı zamanda, ilişkiden o kadar emindir ki, açık sözlü olmaktan korkmaz.

Gizli İşaret 5:
Asla evlenmeyeceğini söylüyor.


Bu davranışına sizin verdiğiniz anlam: Evlilikten kaçtığını görmüştünüz zaten, ama şimdi hiç ümit bırakmıyor. Asıl anlam: Bu, erkeklerin çelişkili davranışlarının en kötüsü belki. Bunu asla unutmayın: Erkekler iletişim özürlüdürler. Kafalarında evlilik varsa, bunu asla açık açık söylemezler. Dolaylı bir anlatım yolu ararlar. Bu yol bir şaka da olabilir, iki anlamlı bir cümle de. İşin kötüsü, söylediklerinin anlamını keşfetmek size kalır.


Gerçek şu:

Evlenmekten korkan bir erkek bunu söylemeye korkar. Evlilik konusunu çekinmeden tartışabilmesi, bu konuya açık olduğunu gösterir. Belki ilk bir ay içinde evlenmeyecek ama kesinlikle evlenmeye karşı değil. Bir daha asla evlenmeyeceğini söylediğinde gülümseyin ve omzuna dokunun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>