>

MODA - STİL

Amerikan'dan Sevgililer Günü hediyesi

'Amerikan Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'ne mart sonuna kadar başvuranlar, 'Özel Check-Up Programı'ndan indirimli olarak yararlanabilecekler...
 
   
 
 
     
AMERİKAN HASTANESİ'NDEN SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir uygulama başlattı. 'Kalbe Ulaşmanın İlk Adımı' sloganıyla başlatılan ve mart ayı sonuna kadar sürecek olan uygulama kapsamında, randevu alarak 'Amerikan Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'ne başvuranlar, 'Özel Check-Up Programı'ndan indirimli olarak yararlanabilecekler.

Kardiyolog doktor ile görüşme, fizik muayene, Eforlu EKG ve MBT (Multislice BT) taramalarından oluşan indirimli programdan, '14 Şubat Sevgililer Günü'nden itibaren mart ayı sonuna kadar hastaneye başvuran ve randevu alan herkes yararlanabilecek.

Uygulama kapsamında başvuranlara yapılacak olan Eforlu EKG ile, hastaların kalp atım düzenleri değerlendirilecek ve olası kalp-damar problemleri saptanabilecek. Ayrıca laboratuvar testlerine de alınacak olan hastalara, şeker ve koroner kalp hastalıklarının teşhisi için kolesterol testleri de yapılacak.

Ay sonuna kadar sürecek özel indirimli plan içerisinde yer alan MBT (Multislice BT) ise, Amerikan Hastanesi Radyoloji Departmanı'nın kullandığı en yeni koroner kalp damar hastalığı tarama teknolojisi. MBT (Multislice BT) ile standart damar görüntülemeye benzer bir tetkik (BT anjiografi) yapılabiliyor. Bu yöntem ile hastanın damar içinin yanısıra damar duvarı ve damar dışı görüntülenebiliyor. Son derece ince damarlar olan kalp damarları bile bu yöntem ile incelenebiliyor. Ayrıca bu cihaz ile gelecekte kalp krizi geçirme riski açısından önem taşıyan koroner damar kalsiyum skorlaması da yapılabiliyor ve risk saptanan hastalarda önleyici tedavi başlatılabiliyor.

Randevu için hastanenin 212-311 20 00 (3760-3761) numaralı telefonları aranabilecek.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>