>

MODA - STİL

Bebek’te Yine “Şenlik” Var!

Bebek Şenliği,11-12-13 Haziran`da birbirinden renkli etkinliklerle Bebek Parkı’nı ve çevresini 3 gün boyunca renklendiriyor!
 
   
 
 
     

İstanbul’un en popüler ve canlı semti Bebek, 11-12-13 Haziran tarihlerinde yine alışveriş, müzik ve eğlenceye doyacak! Bebek Parkı içerisinde yer alan, Beşiktaş Belediyesi ve Bebekliler Derneği tarafından organize edilen Bebek Şenliği, 11 Haziran Cuma günü Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın katılımıyla başlayacak ve açılış, Bebek’in gözde mekanlarında gerçekleşecek partilerle devam edecek.

Tüm gün Dinamo 103.8’in DJ’lerinin performansları, akşamları ise farklı grupların konserleri ile Bebek Şenliği katılanlara keyifli anlar yaşatacak. Sabah 11:00’den gece 22:00’ye kadar açık olan eğlence, yiyecek-içecek ve alışveriş stantlarıyla birlikte konuklarına eğlenceli sürprizler sunan Bebek Şenliği, 11 Haziran Cuma günü Beşiktaş Belediye Bandosu’nun Konseri ve Beşiktaş Belediye Başkanı Sn. İsmail Ünal’ın konuşması ile keyifli bir başlangıçtan sonra 20:00’de “SOAKED” konseriyle devam edecek. 12 Haziran Cumartesi 16:30’da “aCuba” grubunun estireceği Küba rüzgarı ile başlayacak gece, 18:30’da “Vahram Gesar”ın DJ performansı ve 19:30’dan 23:00’e kadar gece boyunca sürecek “Sattas” konseri şenlik katılımcılarına keyifli bir müzik deneyimi sunacak. 13 Haziran Pazar günü 18:00’de “Multitap” ve 20:00’de “Kolektif İstanbul” un muhteşem performanslarıyla şenlik son bulacak.Bebek Şenliği’nin bu yılki en önemli sürprizi, geçen sene büyük ilgi gören, Moda Tasarımcıları Derneği tarafından gerçekleştirilen Galatamoda... Türkiye’nin en önemli moda tasarımcıları ile birbirinden yetenekli genç moda tasarımcılarının koleksiyonlarını bir araya getiren Galatamoda bu sene de Bebek Şenliği içerisinde yerini alacak. Bahar Korçan, Arzu Kaprol, Mehtap Elaidi, İdil Tarzi ve Gamze Saraçoğlu gibi Türkiye’nin en önemli moda tasarımcıları özel olarak hazırladıkları koleksiyonları tüm İstanbullular’a sunacak.

Vazgeçilmez lezzetleriyle ünlü gurme yiyecek ve içecek markalarının yer alacağı “Bebek Gurme Pazarı” ile birlikte parkın içerisine kurulacak özel alandaki dev ekranda 2010 Dünya Kupası maçlarının heyecanını canlı yayınla bu sene Bebek Şenliği’nde yaşanacak. Futbol tutkunları için oluşturulacak özel alanda, birbirinden keyifli oyunlar, hediyeler ve Bebek Şenliği’ne özel sürprizler sizleri bekliyor!

Bu yıl etkinliğe katılacak minikler de onlar için hazırlanan alanda eğlenceli aktiviteler, atölyeler, hobi ve oyun alanları ile şenliğin tadını çıkartacaklar. Birbirinden seçkin markaların yer alacağı standlar, genç sanatçıların eserlerinden oluşan modern pazarlar, genç ve özgün tasarımcılar, vintage kıyafetler, el yapımı takılar, kitap, hediyelik eşya ve ev aksesuarları gibi çeşitli ürünler bu sene de Bebek Şenliği’nde sizleri bekliyor! 11 – 12 – 13 Haziran tarihlerinde Bebek Şenliği’ne uğramayı unutmayın…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>