>

MODA - STİL

İşkadını kimliğinizi öne çıkarın...

2004 yaz koleksiyonu’nda Herry'den çalışan kadına yönelik şık ve rahat takımlar, yine iddialı...
 
   
 
 
     
Herry ile yazın iş bunaltmayacak

Herry , iş yaşamının yoğun temposunda da çağdaş kadını yalnız bırakmıyor. Herry, yaşamın diğer alanlarında olduğu gibi, işkadını kimliğini öne çıkaran koleksiyonunda da, özgün seçenekler sunuyor. Koleksiyonda, ipek, şifon, viscon ve lycralı kumaşlar, beyaz ve bej renkler ön plana çıkıyor. Takımları, şık desenli ve düz gömlekler, bluz ve trikolar üstler tamamlıyor.Çalışan kadının iş hayatındaki tarzını ve kariyer hedefini yansıtacak koleksiyonda ceket, pantolon, etek, elbisele, bluz, capri ve ince trikolar yer alıyor. Herry zengin modellerini, tamamlayıcı aksesuarlar olan fular ve takılarla birleştirerek daha şık bir iş kadını yaratıyor. Koleksiyon, iş hayatında da şıklık ve rahatlığı bütünleştiriyor.

Takımlarda beyaz ve bej gibi yazın vazgeçilmez renklerinin yanı sıra, siyah ve grinin tonlarına da yer verilen koleksiyonda, fuşya ve turkuaz renklerinde tasarlanmış yakası püsküllü ve 4 cepli ceketler de dikkat çekiyor.

Herry 2004 Yaz Koleksiyonu’nda etekler 55 milyon, pantolonlar 79 milyon, ceketler 150 milyon, gömlekler 59 milyon, bodyler 39 milyon, kemerler 55 milyon TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Herry mağazalarında Advantage, Bonus Card, Card Finans ve World Card ile taksitli alışveriş yapılabiliyor.

Fabrika / Showroom
Tel: 0212 637 06 41
Nişantaşı
Tel: 0212 231 55 46
Bakırköy
Tel: 0212 543 67 04

www.herry.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>