>

KÜLTÜR-SANAT

`VESTIVAL` 30-31 Ağustos`ta Küçükçiftlik`te!

50 Cent / Ne-Yo / Inna / Akon / Lmfao / Far East Movement Vestival bünyesinde sahne alıyor…
 
   
 
 
     

İstanbulun İlk Urban Festivali TY Group Organizasyonuyla, 30-31 Ağustos'ta Küçükçiftlik'te! İstanbul'un tarihindeki ilk urban festivali olan VELVET VILLIANS VESTİVAL, R&B, house, dubstep, trap, disco gibi farklı müzik türlerini; Amsterdam, Paris, Londra ve daha bir çok farklı şehirden uluslararası DJ‘leri ve çeşitli müzik türlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Vestival kapsamında müzikseverleri, 50 CENT, NE-YO, INNA, AKON, LMFAO ve FAR EAST MOVEMENT’ın muhteşem canlı performasları bekliyor...

MODA, MÜZİK VE EĞLENCE BİR ARADA...

Velvet Villians Vestival bir yaşam biçimi, bir ifade. Aradığımız en iyisi, ve daha azını kabul edemeyiz/ etmiyoruz. Bu etkinlik, moda ve müziği barındırıyor. ster hip hop sevin, ister R&B, ister bir dubstep bağımlısı olun veya house müptelası, hepsinin en iyileri VESTIVAL kapsamında Küçük Çiftlik Park’ta... Velvet Villians Vestival'de Amerika'dan 6 canlı performansa ve dünyanın etrafından 10'dan fazla DJ'i tecrübe etmeye hazır olun!

KİMLER SAHNE ALIYOR?

Bugüne kadar bir çok etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Küçükçiftlik Park, eğlenceli ve müzik dolu iki günün gececeği Vestival’in konuklarını ağırlıyor. 1. günün konukları arasında 50 Cent, Ne-yo ve İnna yer alırken, 2. Gün ise Akon, Far East Movement, LMFAO sahne alacak.

Amerika da 45.000.000 albüm satarak en çok satanlar listesinde yer alan, albümleriyle müzik listelerini uzun bir süre alt üst eden, Eminem in kesinlikle benim favori rapçim dediği, rap müziğin dünyaca ünlü starı 50 Cent Vestival sahnesinde…

Vestival sahnesindeki bir diğer isim ise Senegal asıllı Amerikalı Hip-Hop, R&B ve Soul müzik sanatçısı Akon. Forbes'e göre 21. yüzyılda, bir yılda 30 milyon dolarla en çok kazanan R&B şarkıcısı olan Akon, birçok sanatçıya müzik şirketinin kapılarını açtı. Özellikle Lady Gaga ve vatandaşı T-Pain gibi sanatçıların ünlü olmasında büyük payı var.

Ne-Yo... O bir şarkıcı, bir söz yazarı, besteci ve yapımcı, müzik en yetenekli ve üretken Grammy ödüllü sanatçılarından biri. Beş yıldan az bir süre içinde 3 tane ses getiren albümün prodüktörlüğünü yaparken, bu albümlerin satışları 10 milyonu geçti. Aynı zamanda Michael Jackson ve Tim McGraw gibi isimlerle işbirliği yaptı. Ney-Yo’nun hitleri arasında "One in a Million", “Let me Love You” “Hate That I Love You ft. Rihanna” ve “Play Hard ft. Akon ve David yer alıyor.

Ve Inna... Yani Elena Alexandra Apostoleanu... Romen dans ve house müziği şarkıcısıdır. Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıktı. Bu albüm ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya, Rusya, Macaristan ve Yunanistan müzik listelerinde uzun süre bir numarada bulundu. Vestival’in tek kadın konuğu olan Inna’nın performansı izleyenleri büyüleyecek.

Şarkıcı, rapçi ve prodüktör, DJ ve dansçı olan Sky BLu, LMFAO ve Redfoo ile birlikte muhteşem bir ikili olmuş durumdalar. “Party Rock” ve “Sorry for Party Rocking” isimli iki albümleri var. Hit şarkıları arasında ise “Party Rock Anthem”, “Champagne Showers”, “Sexy and I Know It”, “Shots” ve “Sorry for Party Rocking” bulunuyor. "Party Rock Anthem" ise Fransa, İngiltere, ABD, Kanada, Yeni Zelanda, Almanya, İrlanda ve Avustralya da dahil olmak üzere üzerinde on ülkede bir numaraya kadar yükselerek, LMFAO’nun bütün kariyerinin en başarılı şarkısı oldu.

VESTİVAL sahnesinin bir diğer konuğu ise Amerikan elektro hop türü şarkı söyleyen Far East Movement. 2003 yılında kurulan grubun "Round Round" şarkısı CSI Miami, CSI New York, Gossip Girl, Finishing the Game gibi film ve dizilerde yer aldı. Eğlenceye ve dansa herkesi davet eden tarzlarıyla, Far East Movement’ın 2010 yılında pilatinyum satışları ile “Like a G6” albümleri Asya listelerinde ilk sıralarda yer aldı. Ayrıca, “Turn of The Love ft. Cover Drive”, “Live My Life ft. Just Bieber” ve “Rocketeer ft. Ryan Tedder” grubun hitleri arasında…
 VE DJ’’LER...

Vestival, canlı performans sergileyen 6 grubun ardından, R&B, Hip Hop and Electronic Dance Music’in dünyaca ünlü DJ’lerin şovlarına da tanık olmanızı sağlayacak. Londra’dan DJ Rugrat, Paris’ten DJ Sonny Amerie, Amsterdam’dan DJ Issy, Jakarta’dan DJ Goodgrip, ve DJ D-Rashid, DJ Benjamin Rich, DJ Gwise muhteşem bir performans sergileyecekler.

BİLETLER BİLETİX’TE…

Vestival’in biletleri Biletix üzerinden satışa çıktı. Performansları VIP Platform, VIP Teras, Diamond ve Golden Circle ve ayakta seçenekleri ile farkli kategorilerde biletler mevcut. www.biletix.com

VIP Platform - 725.00 TL
VIP Teras - 675.00 TL
Diamond Circle - 575.00 TL
Golden Circle - 300.00 TL
Normal Ayakta - 170.00 TL


VESTİVAL PROGRAMI İSE ŞÖYLE...

30 AĞUSTOS 2013


Live artists:
50 CENT
NE-YO
INNA

DJ’s:
DJ RUGRAT (London)
DJ SONNY AMERIE (Paris)
DJ GOODGRIP (Jakarta)
DJ KID (Amsterdam)
MC RICH (Amsterdam)

Ve Velvet Villains fashion show
Ve dans shows, candygirls, VIP hostesses ve daha fazlası


31 AĞUSTOS 2013

Live artists:
LMFAO
AKON
FAR EAST MOVEMENT

DJ’s:
DJ D-RASHID (Amsterdam)
DJ BENJAMIN RICH (Amsterdam)
DJ GWISE (Amsterdam)
DJ SKITZOFRENIX (Sarajevo)
DJ GOODGRIP (Jakarta)
MC RICH (Amsterdam)

Ve Velvet Villains fashion show
Ve dans shows, candygirls, VIP hostesses ve daha fazlası


www.vestival.eu


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>