>

MODA - STİL

Ruffles’la Uçuşa Hazır Mısın?

Heyecan verici yoğun patates lezzetiyle, gençlerin ve kendini genç hisseden tüm cipsseverlerin bir numaralı markası Ruffles’tan yepyeni bir fırsat....
 
   
 
 
     
02- 29 Ekim tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir Migros ve ŞOK mağazalarında, migros sanal marketlerde 2.000.000 TL tutarında Ruffles alan tüm Migros Club üyeleri 4 hafta süresince helikopterle şehir turu kazanma şansı yakalayacak...

Heyecan veren yoğun patates lezzetiyle, tüm cipsseverlerin en çok tercih ettiği marka olan Ruffles kendini genç hisseden herkesi heyecan dolu bir maceraya davet ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan tüm Migros ve Şok magazalarından 2 milyon tutarında Ruffles ürünü satın alan Migros Club Kart üyeleri helikopterle bir şehir turu kazanmak için ilk adımı atmış olacaklar.

2 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek promosyon süresince, çekilişler her 14 günde bir yapılacak. Ve yapılan çekilişler sonunda, İstanbul’da 16, Ankara ve İzmir’de 8’er kişi "helikopterle şehir turu" fırsatını elde edecek.

Tırtıklı yapısı ve yoğun patates lezzetiyle cipsseverlerin en büyük tutkusu olan Ruffles; hayat dolu, enerjik, yeni heyecanlar peşinde koşan gençlere ve kendini genç hisseden herkese, hayatı maksimumda ve doya doya yaşama fırsatı sunuyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>