>

GÜZELLİK

Yves Rocher’den Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Yves Rocher, yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine bir yenisini daha kattı.
 
   
 
 
     

Yves Rocher’den Yaşlanma Karşıtı Bakımda Çift Patentli Muhteşem Yenilik!

Bitkisel Kozmetiğin Yaratıcı Yves Rocher, yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine bir yenisini daha kattı. Kuru toprakları yeniden canlandırabilme gücüne sahip olan yalancı iğde bitkisinin çift etkisi ile cilt dokunuzun hacmi artarken, cilt desteğiniz yeniden yapılanır.

Çift patentli yeniliğe sahip ‘Ovale Lifting’ serisinde birinci toparlayıcı etki sayesinde dermisin 3 temel öğesi olan kolajen + elastin + hyaluronik asit sentezinin oluşumu artıyor ve böylece cilt dokusunun hacmi artıyor, ikinci toparlayıcı etki ile de dermis - epidermis bağı güçlenerek cilt desteği yeniden yapılanıyor.


SARKMA KARŞITI GÜNDÜZ KREMİ İLE YÜZ OVALİNİZİ GÖRÜNÜR BİR BİÇİMDE ŞEKİLLENDİRİN!Cilde Yeniden Destek ve Dolgunluk Kazandıran Sarkma Karşıtı Gündüz Kremi ile cilt dokusu yeniden destek kazanır, kalıcı kırışıklar dolgunlaşarak görünümleri azalır ve yüz hatları kalkarak yeniden belirgin hale gelir.

( 50 ml. Fiyatı :69.90 TL)


SARKMA KARŞITI GECE KREMİ İLE CİLDİNİZİN DOKUSUNU YENİDEN YAPILANDIRIN!Cilde Yeniden Destek ve Dolgunluk Kazandıran Sarkma Karşıtı Gece Kremi ile cilt dokusu yeniden yapılanarak yüz ovali ve boyun toparlanır, derin kırışıklar azalır, cilt elastikiyetini yeniden kazanır.

( 50 ml. Fiyatı :74.90 TL)


SARKMA KARŞITI GÖZ KREMİ İLE GÖZ ÇEVRENİZDEKİ VE KAZAYAĞINIZDAKİ KIRIŞIKLARI DÜZLEŞTİRİN!Etkisini bir dakikada göstermeye başlayan Kırışıkları Açan Halka, Morluk ve Sarkma Karşıtı Göz Kremi ile , gözaltı morluklarının, torbaların, kazayağındaki çizgilerin ve kırışıkların görünümü azalır, sarkmış göz kapakları toparlanır.

( 14 ml. Fiyatı :67.90 TL)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>