>

MODA - STİL

Annelere tatlı bir armağan...

Anneler Günü’nde nefis meyveli pastalarla birlikte, annenize şık bir mutfak önlüğü hediye etmeye ne dersiniz?
 
   
 
 
     
Hamarat annelere Emin’den tatlı bir armağan

Bugüne kadar, lezzetli elleriyle kendilerine birbirinden nefis yemekler yapan annelerini, Anneler Günü’nde ağızlarını tatlandırarak hatırlamak isteyenler, Emin Pastaneleri’nden alacakları özel meyveli pastalarla onları iki kez mutlu etmiş olacaklar. Çünkü, Emin Pastaneleri, hamarat anneler için Anneler Günü’ne özel bir armağan paketi hazırladı. Emin Pastanesi, Anneler Günü’nde annesine meyveli pasta alanlara, çok şık bir de mutfak önlüğü armağan ediyor.

9 Mayıs’taki Anneler Günü için birbirinden lezzetli seçenekler hazırlayan Emin Pastaneleri, hem damak tadına, hem göz zevkine hitap eden zengin pasta çeşitleri sunuyor. Emin Pastaneleri ustalarının Anneler Günü için mevsim meyveleriyle hazırladığı özel pastalar, son derece hafif olmaları nedeniyle de en çok tercih edilen seçeneği oluşturuyor. Anneler Günü meyveli pastalarının fiyatları, 12 milyon lira ile 27 milyon lira arasında değişiyor.

Ataköy, Küçükçekmece, Avcılar, Bahçelievler, Yenibosna, Merter, Florya, Bağcılar, Beylikdüzü ve Büyükçekmece fabrika satış şubesi bulunan Emin Pastaneleri’nin Müşteri Danışma Hattı’na, 0212- 886 88 66 no’lu telefondan ulaşılabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>