>

MODA - STİL

Annelere "VIP Sağlık Sigortası"

Annelergrubu.com ve İsviçre Hayat Sigorta A.Ş. "Annelergrubu Toplu Özel Sağlık Sigortası" projesi ile Türkiye’de bir ilke imza attı.
 
   
 
 
     
Anne ve anne adaylarını bilinçlendirmek adına internet üzerinden hizmet veren haber portalı www.annelergrubu.com ve Türkiye’nin lider sigorta firması İsviçre Hayat Sigorta A.Ş. sadece www.annelergrubu.com üyelerine özel "VIP Sağlık Sigortası"nı hizmete sundu.

Fiyat ve teminat olarak bugüne kadar hazırlanmış en iyi poliçelerden biri olan bu sigortanın, en büyük avantajlarından biri de tüm işlemlerin internet üzerinden yürütülecek olması.

İster anne ister tüm aileyi kapsayan bu poliçeden yararlanmak için ödenmesi gereken senelik ücret bir kişi için 749.000.000 TL. iken, çocuk için ödenmesi gereken senelik ek ücret ise sadece 465.000.000 TL. Üstelik kredi kartına 8 taksitle.

Başvuruları 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan bu "VIP Sağlık Sigortası"ndan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için www.annelergrubu.com sitesini ziyaret etmek yeterli.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>