>

MODA - STİL

Annenize bir buket çiçek...

444Çiçek hattı SokakTA.com işbirliği ile 5 kişi Anneler Günü’nde annesine bedava çiçek yollama şansını yakalıyor.
 
   
 
 
     
Anneler Günü'nde 5 kişiye 444Çiçek servisinden bir buket hediye!

Türkiye’nin ilk çiçek servis hattı 444Çiçek ile en güzel Anneler Günü hediyesi size bir telefon kadar yakın. 7 gün 24 saat hizmet veren 444Çiçek hattı, siparişlerinizi Türkiye içinde istediğiniz saatte, istediğiniz adrese teslim ediyor. 444Çiçek hattı SokakTA.com işbirliği ile 5 kişi Anneler Günü’nde annesine bedava çiçek yollama şansını yakalayacak. Ayrıca tüm üyeler indirimli çiçek siparişi verebilecek.

Anneler Günü’nde annenize sevginizi en güzel anlatmanın yolu bir buket çiçekten geçiyor. Ve şimdi bir telefonla rengarenk buketlerden, aranjmanlara kadar en güzel çiçeği sipariş edebilirsiniz. Dünyanın en değerli varlığı annenize, Anneler Günü’nde yeni Çiçek Servis Hattı 444Çiçek ile en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

Mezun Group’un çatısı altındaki ve yıllardır Amerika’daki Türklerin Türkiye’ye çiçek göndermek için kullandıkları tek marka olan Mezun Çiçek, gelişerek Türkiye’deki kullanıcılarının hizmetine 444Çiçek ile çıkıyor. Sevdiklerine özel günlerde çiçek göndermek isteyen fakat çiçekçiye uğrayacak vakti olmayanlara 444Çiçek Sipariş Hattı 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Mezun Group’un Türkiye’de bir ilke imza atarak kullanıcıların hizmetine sunduğu yeni çiçek sipariş hattı olan 444Çiçek ile mesafeler kısalıyor.

Çiçek Servis Hattı 444Çiçek’te birbirinden farklı seçenekler yer alıyor. Kırmızı güllerden oluşan klasik bir aranjmandan; sarı, pembe lilyum ve kır çiçeklerinden oluşan zengin bir bukete; antoryum, gerbera ve çeşitli çiçeklerden oluşmuş zengin bir vazo aranjmanına; kırmızı klivyalarla süslenmiş sepetlere kadar birçok alternatif geniş fiyat aralıklarıyla sunuluyor. Öncelikle annenize hangi çiçeği göndermek istediğinize karar verin. Eğer karar veremiyorsanız Çiçeklerin Dili’ne danışın ve annenize en güzel Anneler Günü çiçeğini 444Çiçek ayrıcalığıyla gönderin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>