>

MODA - STİL

Aria, Abonelerine Özel Fırsatlar Sunmaya Devam Ediyor!

Aria yoğun ilgi gören kampanyalarıyla ve sürprizleriyle kazandırmaya devam ediyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Aria, faturasız hat abonelerine ayda 300 kontör hediye ve faturalı hat abonelerine ayda 25 milyon TL indirim verdiği "Elele" kampanyasını ve "5 Dakika Aran, 5 Dakika Kazan", "Paso Tarife" ve "Yönlendirme" kampanyalarını 31 Aralık 2003 tarihine kadar uzatıyor.

Aria, ayrıca 1 Ekim 2003 tarihi itibariyle her yeni Aria faturasız hat abonesine ilk konuşma hediyesi olarak Aria’dan Aria’ya aramalarda kullanmak üzere 55 dakikalık ek konuşma süresi veriyor.

Elele Kampanyası:
Aria, tüm abonelerinin hizmetine otomatik olarak herhangi bir ön koşul talep etmeden kayıtsız – şartsız sunduğu ve abonelerin büyük beğenisini kazanan Elele Kampanyasını 31 Aralık 2003 tarihine kadar uzattı. Elele Kampanyası ile, faturalı ve faturasız hat sahibi tüm Aria aboneleri, şebeke içi konuşmalarını 120,000TL/dak.’dan yapmaya devam edecekler. Faturasız hat aboneleri, ücretli bir arama yaptıkça veya SMS gönderdikçe günde 10, ayda 300, yıl sonuna kadar toplam 900’e varan hediye kontör kazanmaya; tüm kurumsal ve bireysel faturalı hat aboneleri ise, fatura toplam tutarından ayda 25 milyon TL’ye ve yıl sonuna kadar toplam 75 milyon TL’ye varan indirimden yararlanmaya devam edecekler.

Aria, ayrıca abonelerine kazançlı iletişim fırsatları ve avantajlı fiyatlar sunan "5 Dakika Aran, 5 Dakika Kazan", "Paso Tarife" ve "Yönlendirme" kampanyalarını da 31 Aralık 2003 tarihine kadar uzattı.

55 Dakikalık Ücretsiz Ek Konuşma Süresi:
Aria, 1 Ekim 2003 itibariyle yeni faturasız hat abonelerine ilk konuşma hediyesi olarak Aria’dan Aria’ya aramalarda kullanmak üzere 55 dakikalık ek konuşma süresi veriyor. Böylece yeni faturasız hat aboneleri hem Elele kampanyasının avantajlarından yararlanabiliyor hem de 55 dakikalık ek konuşma süresi alıyorlar.

Daha detaylı bilgi almak isteyen Aria aboneleri, AriaMerkez Müşteri Hizmetleri'ni cep telefonlarından 555'i tuşlayarak ücretsiz arayabilir, ya da sabit hatlardan 444 1 555'den ulaşabilir, Aria bayilerine gidebilir ya da www.aria.com.tr adresinden Aria'nın websitesini ziyaret edebilirler.

Aria,
İletişim Sanattır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>