>

AŞK - CİNSELLİK

Seksüel enerjinin yükselişi...

Son zamanlarda seksüel enerji önemli bir boyut kazanmaya başladı. Nedir bu diye merak ediyorsanız tıklayın...
 
   
 
 
     
Seks hakkında konuşun!

Bazı kadınlar eşlerine ne istediklerini söylemek istemezler. Her nedense erkeklerin kendilerini anlamalarını bekler dururlar. Ancak erkekler münnecim değildir! Bu nedenle de konuşmak en doğrusudur. Ayrıca arzularınızı anlatırken eşinizi doğal olarak uyarmış olursunuz!

Bedeninize çok dikkat edin!

Unutmayın bedeniniz sizin enerji kaynağınız. Bu yüzden de sadece sağlıklı olmak için değil, aynı zamanda iyi bir seks için de sağlıklı beslenmek, spor yapmak zorundasınızdır. Ayrıca çiftlerin birlikte yapabilecekleri aktiviteler seçmeleri ereksiyon açısından da oldukça önemlidir.

İsteklerinizden utanmayın!

Kadınların cinselliği keşfetmeleri, bazı durumlarda erkeklerden daha geçtir. Bu da ister istemez sorunlara yol açmaktadır. Ancak kadınların da cinselliği sonuna kadar keşfetmeleri, her iki taraf için de çok iyi olur.

Sorunlarınızı fark edin!

Sancılı seks, enfeksiyonlar, orgazm olamama, sancılı ya da çok şiddetli regl dönemi gibi unsurlar birer semptomdur. Her biri mutlaka tedavisi mümkün olan bir rahatsızlığa işaret ediyordur. Bu nedenle bedeninizdeki sorunları görmemezlikten gelmeyin! Aksi takdirde mutluluğu yakalayamazsınız!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>