>

MODA - STİL

Art Design Özlem Süer İş Birliği ile Paris Fashion Week’te

Art Design, ‘’tasarım ötesi’’ iddiasını bir adım ileri taşıyarak Özlem Süer iş birliği ile Paris Fashion Week’te.
 
   
 
 
     

Tüm Dünyanın moda trendleri için gözlerini çevirdiği Paris Fashion Week’te, Art Design bir mobilya markası olarak dünya arenasında moda devleriyle bir arada. 27 Şubat Salı günü başlayan Paris Moda Haftası projesi 6 Mart Salı günü sona erecek.

Art Design, dünyanın en kült organizasyonlarından 2018 Paris Fashion Week’te, Türk mobilya ve dekorasyonunda Art Deco tarzının nasıl hayat bulduğunu Özlem Süer iş birliği ile dünyaya gösterecek. Mobilyadaki akımları kişinin ve mekanın tarzıyla yorumlayarak çok özel bir dekorasyon imkanı sunan Art Design, dünya trendlerini takip ederek kişiye özgü yorumla tasarımlarını hayata geçiriyor. 27 Şubat Salı günü başlayan Paris Moda Haftası projesi 6 Mart Salı günü sona erecek.

Fransa’da ortaya çıkan Art Deco sanat akımı, mobilya tasarımlarında da dünya trendi haline geldi. Klasik, modern ya da avangard… Çok uzun dönemdir bu tarzlar evlerimizde fazlasıyla hakimiyet kurdu ve evlerimiz giderek birbirine benzemeye başladı. Evlerinde yeni bir tarz oluşturmak isteyenler için Art Deco tam da bu çıkış noktasını oluşturuyor. Paris Fashion Week atağıyla da adından söz ettirecek olan Art Design, mobilya tasarlamanın tüm disiplinlerle iç içe geçen vizyon sahibi bir birikimin eseri olduğunu vurgulamak üzere Özlem Süer ile iş birliği yaptı. Özlem Süer markasının Sonbahar/Kış, 2018-19 koleksiyonları Paris Fashion Week ve Milano gezilerinde Art Design ile bir araya geliyor. Avant-garde doku ve Art Deco tasarımlarda buluşan 5 Art Design mobilya tasarımı ürünü Özlem Süer sweatshirtlerinde hayat buldu. Art Deco tarzının Türkiye’deki en büyük öncüsü Art Design, Art Deco mobilya tasarımlarıyla evlere yeni bir bakış açısı getiriyor. Markanın asıl alameti farikası ise bir Art Design mağazasına girdiğinizde tüm bu stil kalemlerini birbirine geçmiş tasarımlarla bir arada bularak yaşam alanlarınızda kendinize özgü, sizi yansıtan tasarımlara sahip olma lüksü. Moda haftası ile ilgili Art Design Özlem Süer iş birliği hakkında bilgi veren Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi; ‘’Dünya genelinde mobilya sektöründe zanaatla birleşen Art Deco tasarım açığını kapatmak üzere yola çıktık. Mobilya tasarımlarının, yüksek el işçiliği ve ince materyal kullanımıyla ön plana çıktığı Art Deco, evlere klas bir hava katıyor. Daha çok avangard akımdan kendine özgü sadeliğiyle rol çalan modern akımlara ise göz kırpan bu tarz, tüm dünyayla birlikte Türkiye’de Art Design aracılığıyla hayata geçiyor. Art Deco sanat akımı 1920’li yıllarda Fransa’da ortaya çıktı ve bu akım artık Türkiye’de oldukça kabul gördü.

Tüm dünyada büyük ses getiren Paris Fashion Week’te yer almamız da bu hedefimizin önemli bir adımı. Bu noktada Özlem Süer tasarımcı markası tarafından. 5 Art Design mobilya tasarımı seçildi ve sweatshirtlerde hayat buldu. Özlem Süer Paris Fashion Week showroomunlarından birinde, ayrıca Milano gezisinde fotoğraflanacak olan, Paris ve Milano’da oluşacak artistik görseller bu keyifli iş birliğini Avrupa’dan İstanbul’a taşıyacak.’’ açıklamalarında bulunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>