>

MODA - STİL

Aşk Dudaklarda Başlar Ten’de Doruğa Ulaşır

Sevgililer Günü, hiç kuşkusuz çiftlerin günler öncesinden çalışmalara başladıkları, birbirlerine ne alacakları konusunda derin düşüncelere daldıkları en özel günlerden biri.
 
   
 
 
     

Bu özel günde sevgilinize alabileceğiniz en anlamlı hediye arasında ise iç çamaşırı başta geliyor. Özel günlerin kurtarıcısı olan Ten bu güne özel tasarladığı ürün grubu ve ambalajı ile çiftlerin imdadına yetişiyor.

Dantelin tüm modelleri zarif detaylarla süslediği koleksiyonda geleneksel kırmızıdan çok pembe ve siyah birlikteliği dikkati çekiyor. Pembenin tadını ve siyahın rafineliğini dantel ile birleştirip deri ile modernize ederek yorumlayan Ten Sevgililer Günü koleksiyonu alabildiğine romantik ve baştan çıkarıcı.

Sevgiler Günü özel koleksiyonunda Büstiyer’den jartiyere , Push up sütyen’ den baby dollere kadar her şey o güne özel ve o günü anlamlı kılacak şekilde tasarlandı. Siyah dantelle süslenen, pembe pudra sütyen külot takım koleksiyona retro bir tat katıyor. Dantelin zerafetiyle zenginleşen vücuda oturan büstiyer göğüs dekoltesine vurgu yaparken vücudun kıvrımlarını da ortaya çıkarıyor. Tamamen Ten tarzında dantel detayı ve davetkar şeffaflığı ile sürpriz bir görüntü veren siyah babydoll ve jartiyer takım görüntüyü tamamlıyor.

Ten Sevgililer günü koleksiyonunda renklerin anlamını yeniden yorumlayarak pembeye hakkettiği yeri verirken, tutkunun rengi kırmızıyı biraz açarak daha ince ama daha baştan çıkarıcı ve romantik nüanslarla kullanıyor.

Serdar Ortaç’ın nişanlısı Chloe Loughnan Ten İçgiyim firmasının Sevgililer Günü tanıtımı için objektif karşısına geçti.

Ten İç giyim’in sahiplerinden Deha Orhan, Ten’in Sevgilier Günü koleksiyon çekimleri için dostu Serdar Ortaç’ın nişanlısını Chloe Loughnan’ı seçti.

Koleksiyon çekiminin Deha Orhan tarafından yapıldığı çalışma çok renkli görüntülere sahne oldu.

Sevgililer gününde kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartmak istiyorsanız, Ten Sevgiiler Günü koleksiyonumuz Ten mağazaları ve seçkin satış noktalarında sizleri bekliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>