>

MODA - STİL

Aşkı anlatan koleksiyon

Silver D’sign, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı Lovely Koleksiyonu’nda hem klasik hem de modern ögeleri birleştiriyor...
 
   
 
 
     

Güncel ve eğlenceli tasarımları yanında şık çizgisi ile de trendleri yansıtan Silver D’sign, Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı Lovely Koleksiyonu’nda hem klasik hem de modern ögeleri birleştiriyor.


Gümüşün, çeşitli renklerdeki organzelerle bütünleştirildiği koleksiyonda, geometrik ve kalp formlarındaki kolyeler tasarım çizgisi ile dikkat çekiyor. Sevgi için bir olan kalplerin sesini dinleyen Silver D’sign tasarımcıları, sevgilinizin adını yazabilmeniz ve üstünüzde taşıyabilmeniz için kauçuk kordonlu bileklik ve boyunlukları gümüşün şıklığı ile bir araya getiriyor.


Zarif ve sade tasarımları ile fark yaratan koleksiyon, minelerle renklendirilmiş kolye ucu, yüzük, rozet, bileklik ve boyunluklardan oluşuyor. Uyumun ön planda olduğu koleksiyonda taşların sembolik anlamları da göz önünde tutuldu. Tutkunun ve aşkın rengi kırmızının unutulmadığı Lovely Koleksiyonu’nda kullanılan rubby taşlar sevgideki sadakati temsil ediyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>