>

SAĞLIKLI YAŞAM

Activia’nın Yeni Global Elçisi Shakira Oldu

Grammy ödüllü dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, Danone markası Activia’nın "Hayatı İçinden Geldiği Gibi Yaşa" kampanyasının yüzü oldu.
 
   
 
 
     

Activia’nın uluslararası çapta başlattığı işbirliği kapsamında Shakira tüm kadınlara "için rahatsa hayata hep gülümsersin” diye sesleniyor. Activia’nın Shakira’nın yeni albümündeki “Dare La La La” adlı şarkısı eşliğinde çektiği reklam filmi Türkiye dahil 50’den fazla ülkede aynı anda yayına girecek.

Activia, sağlıklı yaşam konsepti kapsamında Grammy ödüllü şarkıcı Shakira ile heyecan verici bir ortaklık başlattı. Bugüne dek ilk defa global bir pazarlama kampanyası başlatan Activia’nın "Hayatı İçinden Geldiği Gibi Yaşa" kampanyasının yüzü Shakira oldu.

Activia’nın başlattığı "Hayatı İçinden Geldiği Gibi Yaşa" kampanyasının ana teması, kişisel mutluluğun vücut sağlığına özen göstermekten geçtiği üzerine kurulu. Bu temadan yola çıkarak Shakira ile bir reklam filmi çeken Activia, reklam filminde Shakira’nın 25 Mart 2014 tarihinde çıkacak yeni albümündeki Dare La La La adlı şarkısını izleyicilerle buluşturuyor. Türkiye dahil 50’den fazla ülkede yayınlanan ve Barselona'da çekilen yeni reklam filminde Shakira bir hayal ormanında üzerine yağan altın tozlarının altında kendisini ne kadar iyi hissettiğini göstermek için dans ediyor.

Kadınlara “için rahatsa hayata hep gülümsersin” diye seslenen Shakira, Activia’nın yeni kampanyasına neden dahil olduğunu şu sözlerle özetliyor: “’İç sağlığınıza’ özen göstermek bence kişisel mutluluğun anahtarıdır ve benim için iyi hissettiğimi göstermenin en iyi yolu dansın gücünü kullanmaktır”.

Dünyaca ünlü İspanyol fotoğrafçı ve yönetmen Jaume de Laiguana’nın yönettiği Activia reklam filminin prodüksiyon ekibinde Oscar ödüllü sanat direktörü Eugenio Caballero ve Barselona Barsolena, Blue Jasmine gibi filmlerin görüntü yönetmeni Javier Aguirresarobe gibi isimler yer alıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>