>

MODA - STİL

Aşkın altına yansıması...

Goldaş, aşkın büyüsünden yola çıkarak Sevgililer Günü için hazırladığı “Love me, Love you” Koleksiyonu ile tüm sevenleri bu tılsımın bir parçası olmaya davet ediyor.
 
   
 
 
     

Tılsımlı olan şeylerin kalp üzerinde taşındığında, kötü güçlerin yaşam sembolü olarak bilinen kalbin ruhunu çalamayacağına inanılır. Aynı zamanda kalp, hayatın tılsımını da içinde barındırır. Bu tılsım bize sevmeyi ve değer vermeyi öğretir. Aşkın kendisi de aslında bu tılsımın bir parçasıdır. Goldaş, aşkın büyüsünden yola çıkarak Sevgililer Günü için hazırladığı “Love me, Love you” Koleksiyonu ile tüm sevenleri bu tılsımın bir parçası olmaya davet ediyor.


Goldaş, kalp motiflerinin dikkat çektiği koleksiyonda kullandığı doğal taşlar ve altının muhteşem birlikteliği ile romantizme yeni bir boyut katıyor. Kendisini taşıyan kişiye ruhsal olarak huzur ve sakinlik verdiğine inanılan zirkon ve saflık ile temizliğin simgesi incinin ön planda tutulduğu koleksiyon genç çizgisi ile de göz dolduruyor.


Koşulsuz sevginin simgesi rubby ya da bilinen adıyla yakutu hem rengi hem de anlamıyla koleksiyon ile bütünleştiriyor. Koleksiyonda set ya da tek olarak zevkli seçimler yapmak mümkün. “Love me, Love you Koleksiyonu”ndaki her bir ürün kendi başına kullanılabileceği gibi kolye, küpe, yüzük ve broş bir araya getirilerek şık bir set oluşturuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>