>

DİZİ

OGM Pictures Sezona 3 Yeni Projeyle Giriş Yapıyor

Kurulduğu günden bu yana hem televizyon hem dijital platformlarda yaptığı işlerle sektöre yeni bir soluk getiren OGM Pictures, yeni sezonda yepyeni hikayelerle Türk izleyicisiyle buluşacak.
 
   
 
 
     

Uzun yıllardır film sektörünün içerisinde bulunan ve birçok başarılı projenin yaratıcılığını üstlenen Onur Güvenatam önderliğinde kurulan OGM Pictures, yeni sezonda hem ulusal kanallar hem de dijital platformlar aracılığıyla birçok yapımı seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Film ve dizilerde alışılagelen karakterlerin ve hikaye akışının dışına çıkarak farklı içerikler sunan OGM Pictures, anlattığı gerçek insan hikayeleriyle Türk izleyicisinin kendi hayatından izler bulabileceği 3 yeni projeyi önümüzdeki sezona hazırlıyor.

Kırmızı Oda TV dünyasında tabuları yıkacak

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın gerçekleştirdiği ‘Kırmızı Oda’, Eylül ayından itibaren her hafta TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Bir psikiyatri kliniğinde geçen ve her bölümünde yepyeni sırların ortaya çıkacağı dizinin başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür, Baran Arslan üstlenirken; Türkiye’nin en ünlü oyuncuları da izleyiciyi şaşırtacak karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinin Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldığı Kırmızı Oda, Eylül ayı itibariyle TV8’de.

Masumlar Apartmanı, dev kadrosuyla izleyiciyi bambaşka bir sorgulamaya taşıyacak

Hiç sevilmemiş bir çocuksunuz, kırık bir kalple büyüdünüz. Peki şimdi o kalbi bir yabancının eline korkmadan teslim edebilir misiniz? Aşk uğruna neleri göze alabilirsiniz ? Geçmiş yaralarınızı geleceğinizi elinizden alabilir mi ? Yazar Gülseren Budaycıoğlu’nun “Madalyonun İçi” adlı romanından uyarlanarak senaryolaştırılan ve gerçek hayatların iç acıtan hikayelerinden derlenmiş bir başyapıt olan Masumlar Apartmanı, yeni sezonda TRT ekranlarında yer alacak.
Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın yaptığı ve senaryosu Deniz Madanoğlu’na ait olan dizi gerçek bir yaşam hikayesini seyirciye sunacak. Yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeş Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar)’in erkek kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ve hayatlarına yeni giren İnci (Farah Zeynep Abdullah) nedeniyle yepyeni bir dünyaya açılmasını konu alan Masumlar Apartmanı, 15 Eylül’de TRT1’de izleyiciyle buluşacak.

Çağatay Ulusoy’un yeni filmi: Mücadele Çıkmazı

OGM Pictures’ın yeni yapımlarından biri olan Mücadele Çıkmazı’nın hazırlıkları da Ağustos ayında başladı. Filmin başrol oyuncusu olan Çağatay Ulusoy’a, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini Can Ulkay üstlenirken, senaryosu da Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkıyor.  Hepimizin her gün gördüğü, ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat edip de farkedemediği kağıt toplayan gençlerin hikayesini anlatan Mücadele Çıkmazı, gerçek hayattan izler taşıyan senaryosuyla izleyiciye bilmediği dünyaların ve yeni hayatların kapısını açacak. Çekimleri İstanbul’un farklı mekanlarında gerçekleşen film, 2021 yılında izleyici ile buluşacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>