>

MODA - STİL

Tek taşa giden yol!...

En güzel sevgi sözcüklerinizi 14 satırla 14 Şubat için yazın, hem sevgilinizin kalbini hem de tek taşı kazanın! Nasıl mı?
 
   
 
 
     
Sevgilisine en güzel sözcüklerle aşkını anlatan aşıkları tek taşla taçlandıran Adil Mücevher’in bu kampanyasına katılım için son tarih 10 Şubat 2008 Pazar.

Hayatınızın en özel insanına, unutulmaz bir 14 Şubat yaşatmaya ne dersiniz? Bu Sevgililer Günü’nde ona sadece hediyesini değil kalbinizi de vererek ayaklarını yerden kesin… Nasıl mı? Onu neden çok sevdiğinizi 14 satırla anlatıp, Adil Mücevher’in ‘Onu Neden Seviyorum?’ kampanyasına katılarak…


Çok özel tasarımları, el işçiliği ile üretip eşsiz takılar hazırlayan Adil Mücevher, 14 Şubat Sevgililer Günü için ‘Onu Neden Seviyorum?’ kampanyası düzenliyor. Bu kampanya kapsamında partnerine duyduğu aşkı 14 satırlık bir paragrafla en güzel ifade eden ilk üç kişi sevgilisine tek taş hediye etme fırsatını yakalıyor. Gönderilen yazılar arasında yapılacak değerlendirmede aşkını en güzel sözcüklerle anlatan, en romantik kişiye 0,50 kıratlık, ikinciye 0,30 kıratlık, üçüncüye de 0,20 kıratlık tek taş pırlanta Adil Mücevher tarafından hediye ediliyor. Sevgilisine en güzel sözcüklerle aşkını anlatan aşıkları tek taşla taçlandıran Adil Mücevher’in bu kampanyasına katılım için son tarih 10 Şubat 2008 Pazar.

Bu kampanyaya info@adilmucevher.com e-mail veya Bosna Bulvarı Çengelköy Maxi AVM No:1/132 Üsküdar / İstanbul posta adresleriyle katılmak mümkün ancak, postayla katılımlarda verilen tarihe yetişmeyen gönderiler değerlendirme dışında bırakılacak.

Kampanyaya katılacak aşıkların iletişim bilgilerini eksiksiz vermeleri ve yazılarının 14 satırı geçmemesi gerekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>