>

POPÜLER MEKANLAR

Maslak 1453`te Muhteşem Yılbaşı Sokak Partisi

9 saatlik eğlencede 4 sanatçı 5 dj sahne alacak...
 
   
 
 
     

Avrupa’ nın en büyük karma yaşam projesi Ağaoğlu Maslak 1453, yılbaşı akşamı 4 sanatçı ve 5 DJ'li organizasyonuyla yeni yılın en ses getirecek sokak partisine imza atacak. Birbirinden ünlü sanatçı ve DJ’lerin sahneye çıkacağı partide Maslak 1453, eşi benzeri görülmemiş bir partiye ev sahipliği yaparken konuklar da 9 saatlik dolu dolu eğlencenin tadını çıkaracak.

İstanbul’da eğlencenin yeni adresi Ağaoğlu Maslak 1453,Türkiye’nin en büyük yılbaşı sokak partisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 31 Aralık Pazar akşamı gerçekleşecek olan partide ünlü sanatçı ve DJ'ler sahne alarak İstanbullulara unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşatacak.

MASLAK 1453'TEKİ 9 SAATLİK EĞLENCEYE 20 BİN KİŞİNİN KATILMASI BEKLENİYOR

Maslak 1453’ün yılbaşı akşamı saat 18.00'da başlayıp yeni yılın ilk saatleri 03.00'a kadar devam edecek olan partisinin organizasyonunu Poll Production üstleniyor. Partide Hande Yener, Murat Dalkılıç, Merve Özbey ve dünya listelerinde 1.5 yıl Te Ma Etmaje parçası ile fırtınalar koparan Ahmed Binali gibi sevilen sanatçılar en güzel şarkılarını seslendirirken Erdem Kınay, Çağın Kulaçoğlu, Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu ve DJ Fatih Boğalar da muhteşem performanslarıyla bu özel geceye renk katacak. Maslak 1453'teki 9 saatlik sokak partisine 20 bin kişinin katılması bekleniyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>