>

MODA - STİL

Aslı Güler 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

‘Urban Romance / Şehir Romantizmi’…
 
   
 
 
     

Yaz yağmuruyla açan çiçeklerin romantik kokusunun, şehrin dinamik, kozmopolit duruşuyla ahenkli kontrastı…

İstanbul Fashion Week 2012 kapsamındaki  Aslı Güler ‘Urban Romance / Şehrin Romantizmi’ defilesi,  İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB)’in organizasyonunda, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenleniyor.

Aslı Güler 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu kadını, feminen silüetini, modern, sportif ve sürprizlerle dolu vurgularla detaylandırıyor.

Koleksiyona hakim olan pasteller, kendilerini romantik çiçek baskılarında,uçuşkan viskon ve ipeklerde gösterirken,neon pembe ve oranj dinamizmi vurgularcasına detaylarda yer alıyor.Siyah ve ekru dengeleyici renklerdir.

Tığ işi pastel renklerde dantel yamalar,feminen büstiyerleri, uçuşkan elbiselerin yakalarını süsleyerek modern-folklorik bir etki yaratıyor. Çiçek desenli el örgülerinini, tığ işi süslemelerin organikliği,şehirsi dokuyu sembolize eden pleksiglastan yapılan yaka süsleriyle tamamlayıcı bir kontrast oluşturuyor.

Neon arabiyeler,fileler,danteller; romantik satenler ve şifonlara gözalıcı bir dinamizm kazandırıyor.

Breo’nun (www.breo.com) eğlenceli ve modern aksesuarları koleksiyona renk katıyor. Neon dijital saatler, çantalar,kulaklıklar, kendinden emin,feminen Aslı Güler kadınının şehir yaşamına tat veren detaylar olarak karşımıza çıkıyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>