>

MODA - STİL

Atıl Kutoğlu Sonbahar-Kış 2013 Koleksiyonu

Nefes kesen defile!
 
   
 
 
     

Kısa tşir süre önce Avusturya'nın en yüksek devlet onur nişanını alan dünyaca ünlü modacımız Atıl Kuto|)u 2013/14 Sonbahar/kış kolesiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da bir manken ordusu tarafından sunulan defileyle sergiledi.

New York Moda Haftası'nda ve diğer moda merkezlerinde düzenlediği defilelerle Türk modasını dünyyda tanıtan ünlü Türk modacı Atıl Kutoğlu, yeni koleksiyonuyla Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da birkez daha nefesleri kesti. Toplam 34 manken tarafından tanıtılan Kutoğlu 2013/14 Sonbahar/kış koleksiyonu ABD, Avusturya ve Almanya başta olmak üzere 50'ye yakın yabancı basın mensubunun da aralarında bulunduğu 1000 kadar davetliden tam not aldı.Defileye Türk cemiyet hayatının önde gelen isimleri ve yabancı konuklar büyük ilgi gösterdi. Aralqrinda New York'ta yaşayan Osmanlı Prensesi Zeynep Osman ve isviçre'den defile için gelen Prenşfs Nilüfer Sultan'ın yanısıra; Baran Süzer, Ayşegül Dinçkök, Heves Ekinci, Ahu Tuğbay, Merve Gürse!, Aslıgül Çebi, Clara-Leon Amram, Fatoş Sarıgül, Sedef Karamehmet, Avusturya Başkonsolosu faul Jenewein ve eşi ile italya Başkonsolosu Gianluca Alberini gibi ünlü isimler defileyi izlerken; Burcu Esmerioy ve Serenay Sarıkaya gibi isimler de Kutoğlu imzalı kreasyonlarıyla beğeni topladı.
BeeGee (girol Giray) canlı DJ performansıyla defileye renk kattı; Atıl Kutoğlu için yaptığı özel parça davejliler tarafından çok beğenildi.ATIL KUTOĞLU GÖZÜYLE 2013-2014 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU...

22 kadın ve 12 erkek modelin görev aldığı Kutoğlu defilesinde dünya moda haftalarıyla paralel şunulgn 2013/14 sonbahar/kış koleksiyonu; antik çağ, Truva, Astek ve aynı zamanda modern ve şık hippilerden esintiler içeriyor. Art-deco ve modern sanattan da izler taşıyan koleksiyon, modacının sağlajTt ve net imzasını taşıyor. Geometrik ve etnik öğelerin mükemmel şekilde kaynaştırıldığı kreasyonlarda, son derece modern kuplar her kadının/erkeğin giymeyi arzulayacağı yeni ama konfoflu ve giyilebilir parçalara dönüşüyor. Swarovski Elements kristallerinin ışıldadığı kokteyl ve gece giysilffindeyse geometri ve seksapel muhteşem bir ikili oluşturuyor.

Atıl Kutoğlu, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul defilesinin ardında Ritz-Carlton Otel'in yenilenen mekapı Bleu Lounge&GriH'de verdiği özel bir partiyle yeni koleksiyonunu yakın dostlarıyla birlikte kutlamaya devam etti.

ATIL KUTOĞLU | MERCEDES-BENZ FASHION WEEK İSTANBUL SONBAHAR 2013 DEFİLESİNİN ÖZEL FOTOĞRAFLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>