>

MODA - STİL

Ayakkabı üssü açıldı...

Türkiye ayakkabı üssü’ne kavuştu “Ayakkabı Konsept Mağazası” Antrepo açıldı!
 
   
 
 
     
Türkiye’ye yeni bir mağazacılık anlayışı getiren “ayakkabı konsept” mağazası Antrepo, İkitelli’de açıldı.

Türkiye’yi mağazacılıkta yeni bir kavramla tanıştıracak olan Antrepo, ayakkabı ile ilgili A’dan Z’ye herşeye sahip farklı bir konsept...

İndirimden, sınırsız model ve renkte ki ayakkabıdan, kişiye özel ayakkabı tasarımına kadar birçok ayrıcalığa sahip Antrepo, adeta bir “ayakkabı üssü”...

Sınırsız ayakkabı çeşidi, Antrepo’da
Erkek ve kadın ayakkabılarında spor ve klasik modellere, balerinden çocuk ilk adıma, gelinden krampon ayakkabılarına yüzlerce çeşit ayakkabı Antrepo’da satılıyor. Ayrıca çanta, cüzdan, valiz, kemer, çorap, eşofman, şapka, hediyelik eşya, ortopedik tabanlar, ayakkabı boyası gibi aksesuarları da Antrepo’da...

Dünyadan ve Türkiye’den en iyi ayakkabı markaları, Antrepo’da
Puma, Nike, Adidas, Guess, Twigy, Pierre Cardin, Converse, Bunker, Cabani gibi markaları daha uygun fiyatlara alabileceğiniz Antrepo’da, bu markaların tüm sezon koleksiyonunu da bulmak mümkün...


‘Antrepo bir outlet değil’... Çünkü outletlerde tek çeşit, eski sezon, mağazalarda kalmış ürünler satılırken, bu mağazada yeni sezon, trendy, marka ürünleri bulmak mümkün. Tüm ürünlerin devamı ve farklı numaraları da var.

Her yönden büyük mağaza, Antrepo
Antrepo, iki katlı, lostra salonu, 2 cafe, kitaplık, mini basketbol sahası, play station kabinlerine sahip 2250 metrekarelik konsept bir mağaza.

Akılalmaz indirim ve avantajlar, Antrepo’da
Tüm marka ve ürünlerin son derece uygun fiyata satıldığı Antrepo’da kasada nakit veya kredi kartı ile tek ödemede tüm ürünlere %10 indirim uygulanıyor.

Ayrıca Antrepo’da 5+5 kuralı var. 5 çift ayakkabı alan %5 indirim alıyor, 10 çift ayakkabı alan ise %10 indirim kazanıyor. Antrepo, kurumsal müşterilere yönelik toptan satış da yapıyor ve bu satışlarda özel indirim avantajları sunuyor. Antrepo 5+5 /55 + 555 sloganı ile toptan satışlarda müşterilerine visa kartı ile 8 taksit imkanı sağlıyor.

Büyük ayak sorunu Antrepo’da son buluyor
Antrepo, büyük ayaklı kadın ve erkekler için de bir kurtuluş... Müşteriler, ayaklarına özel ayakkabı yaptırmanın yanı sıra, büyük numara ayakkabı da bulabiliyor. Örneğin erkek için 49 numara ayakkabı bile hali hazırda satılıyor.

Kişiye özel ayakkabı tasarımı Antrepo’da
Kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılan Antrepo’da, istediğiniz ayakkabının fotoğrafını getiriyorsunuz ve size özel imalat kısa sürede uygun fiyata yapılıyor.

Antrepo haftanın 7 günü, 08:00-21:00 arası açık.

K. Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı, Cabani İş Merkezi, No: 149 İkitelli-İstanbul
(0212) 671 55 55 - 549 29 09


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>