>

MODA - STİL

Ayyıldız’da Afrika Rüzgarı Estiren Feminen Çizgiler Çekici Detaylar

Göz kamaştırıcı mayo tasarımlarıyla her sezona damgasını vuran 2015 koleksiyonunu 4 ana tema ile hazırladı.
 
   
 
 
     

Birbirinden iddialı tasarımlar, markanın yaratıcılığı kadar üstün kalite anlayışını da yansıtıyor. Rengarenk modeller, cesur detaylar, Afrika rüzgarı estiren desenler ve bohem tarzı plaja taşıyan çizgiler Ayyıldız’ın yeni koleksiyonunda öne çıkıyor.

Mayoda modanın yaratıcısı Ayyıldız, özgün desenlerin kullanıldığı 2015 koleksiyonunda feminen çizgiler ve seksi detaylar ile kadınları cezbediyor. Plajlarda Afrika rüzgarları estirecek olan desenler ve aksesuarlar, çekiciliğe vurgu yapan detaylar tarz sahibi kadınların tercihi olacak. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ayyıldız, 2015 koleksiyonunda da farklı zevk ve vücut şekline uygun modeller içeriyor.

İllüzyon etkisi yaratan desenler…

Ayyıldız’ın 2015 koleksiyonundaki temalarından ilki “illüzyon”. Bu tema ile hazırlanmış modellerde; rengarenk karışık desenler, mozaik motifler, döşeme örgüler, deri ve simetrik şekiller sanatsal bir yorumlama ile bir araya getirildi. Minik puantiyelerle hazırlanmış desenler, eski seramik çini mozaiklerden dokunuşlar, tekno baskılar, tavus kuşu ve tüy efektleri, modellerde sihirli bir şekilde harmanlanarak adeta bir illüzyon yaratıyor. Canlı tonlardaki illüzyon desenler, ipeksi mikrofiber, zarif büzgü ve plise detaylarıyla buluşuyor. Kullanılan meyve şeklinde boncuklar, bronz ve altın halka aksesuarlar, mayo ve bikinilere zenginlik katarak kendinden emin, feminen ve çekici bir görüntü yaratıyor.

Canlı grafikler cezbediyor

2015 yazının hayranlık verici mayo ve bikinileri “cezbedici detaylar” temasıyla; canlı grafikler ve göz kamaştırıcı ifadelerin buluştuğu desenlerle yaratıldı. Siyah-beyaz renk kombinasyonları bantlı bikini üstlerinde, kemerlerde ve vintage stili yüksek belli modellerde hayranlık verici şekilde kullanılıyor. Bu başlıca tasarımlar, cesur parlak desenlerle birlikte siyah detayları vurguluyor. Desenlerde siyah, beyaz, alev, güneş, deniz ve su renkleri kullanılıyor. Desen tasarımları ise doğadan yansımalar içeriyor. Çiçeklerde ise, mercan ve denizyıldızı figürleri büyütülerek soyut bir görüntü oluşturuluyor. Mayo ve bikini detaylarında ince danteller, spagetti şeritleri ve siyah-beyaz bantlar bulunuyor. Cezbedici temasını tamamlayan aksesuarlarda ise ufak metal boncuklar, kehribar ve firuze taşlar, ince bağlar göze çarpıyor. Mayolar şaşırtıcı parlak zımbalarla zenginleştiriliyor. Ayrıca çok özel desenli şifon elbise ve pareolar da plajda şık hanımlara eşlik edecek.

Plajlarda Afrika rüzgarı esecek…

“Afrika rüzgarı” temalı koleksiyondaki seksi Afrika esintili desen ve tasarımlar; farklı kesimler, parlak süsler ve hayvan motiflerinden esinlenerek hazırlandı. Üçgen kesimli, oyuk sırtlı, derin ön kesimli modeller, minik katlı fırfırlar, çapraz bantlar ve yular seklinde boyun yakası detaylarıyla cezbedici bir görüntü oluşturuyor. Desenlerde ise leopardan yılana uzanan farklı hayvan ve deri motiflerinden esinlenildi. Temanın temel renkleri olan siyah, kahverengi, koral, kırmızı, turkuaz, asit sarısı ve krem rengi, farklı farklı desenlerle kombine ediliyor. Büyük metal diskler ve inci boncuklar kullanılarak kumaşların üzerinde parıldayan bir doku yaratılıyor. Bu koleksiyon, çevresinde hayranlık uyandırmak isteyen, kendinden emin, seksi kadınların tercihi olacak.

Mayo ile yaratılan bohem şıklık

Ayyıldız’ın bu sezonki 4 temasından biri de “Boho chic”. Bohem esintiler taşıyan mayo ve bikiniler, çok desenli kumaşlar ön plana çıkartılarak hazırlandı. Püsküller, mercan ve boncuklu, sallantılı aksesuarlarla zenginleştirilen koleksiyon, plajlarda bohem tarzını yansıtmak isteyen kadınlar için ideal bir seçim. Koral, kırmızı, deniz mavisi ve yeşil ağırlıklı, çiçekli ve grafik karışık desenler kullanılarak hazırlanan koleksiyonda ipli modeller ve rahat kesimler dikkat çekiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>