>

MODA - STİL

Baharın esintileri Assortie’de

Assortie ‘nin 2007 İlkbahar-Yaz yeni koleksiyonunda takıların yanı sıra çanta ve kemerler de dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     
Bahar doğada tüm renkleri ile kendini hissettirmeye başlarken Assortie kadını da bu mevsim döngüsüne uyumlu olarak kendini fark ettirecek aksesuar kullanacak. Yeni koleksiyonunda, 2007 İlkbahar-Yaz takı tredlerinde ön plana çıkan renk ve dokulara ağırlık veren Assortie’de takıların yanı sıra çanta ve kemerler de dikkat çekiyor.


Hareketli tasarımları ile göz dolduran kolyeler, yeniden canlanışı müjdeleyen baharla da uyum sağlıyor. Boyna birkaç kez dolanabilen büyük taşlı ve uzun kolyelerde salınımlı parçalarının yanısıra çoğunlukla asimetrik tasarımlar kullanıldı. Kalın ve büyük zincirlerin kullanıldığı aksesuarlar, günlük giysilerinizin yanısıra abiye kıyafetlerinizle de kombine edilebilecek tarzda.


Bayanların gardroplarında çanta ve kemerler daima geniş bir yer tutar. Kıyafeti tamamlamaktan çok kıyafeti tanımlayacak kadar önemli olan bu aksesuarlara Assortie’de de bu sezon geniş bir yer verildi.


Kolyelerde olduğu gibi kalın ve büyük zincirlerin kullanıldığı çantalar, kullanılan metal aksesuarları ile göze çarpıyor. Bu sezonun takı ve aksesuarlarında çok sık karşımıza çıkacak griler, kirli beyazlar, füme tonları ve metalik gümüşler koleksiyondaki kolyelerin yanı sıra çanta ve kemerlerde de kullanıldı.


Assortie’nin 2007 İlkbahar-Yaz sezonunun takı ve aksesuar trendlerini yansıtan yeni koleksiyonu; İstanbul’da Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bakırköy, Nişantaşı, Büyükçekmece Prestige Mall, Outlet Park ve Kale Home, Ankara’da Karum ve Optimum alışveriş merkezleri, Kızılay, İzmir’de Balçova Selway Outlet Park, Kipa Balçova ve Alsancak, Antalya’da Tesco Kipa, Akka, Deepo ve Laura alışveriş merkezleri, Side, Adana’da Carrefour Alışveriş Merkezi ve Ziyapaşa, Konya, Lüleburgaz Tesco Kipa, Bodrum Kale Cadde ve Cumhuriyet Cadde, Muğla Fethiye, Çanakkale Tesco, Aydın Tesco Kipa, Silivri Maxi City, Çorlu Tesco Kipa, Kocaeli Ncity, Uşak Kipa AVM, Zonguldak Ereğli, Mersin Marina Vista, Eskişehir Kanatlı AVM ve Samsun Yeşilyurt AVM’de bulunan mağazalarında yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>