>

MODA - STİL

Cengiz Abazoğlu 3 Meleği Çağla Şikel Wilma Elles Ve Merve Büyüksaraç İçin Neler Dedi!!!

Sonsuz tasarım, sonsuz 3 farklı güzellik Çağla Şikel, Wilma Elles, Merve Büyüksaraç...
 
   
 
 
     

Cengiz Abazoğlu melekleri için, ‘‘Wilma, beyaz teni ve sarı saçlarıyla Türkiye’nin Nicole Kidman’ı’ ‘‘Merve ispanyol havasındaki esmer sıcaklığıyla buzu bile eritebilir...’’ ‘‘ beyaz en çok Çağla’ya yakışıyor’’

Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle iki çocuk annesi Çağla Şikel, şaşırtan doğum sonrası fiziğiyle Wilma Elles, esmer esintisi güzelliğiyle Merve Büyüksaraç adL+Cengiz Abazoğlu 2015-16 Sonbahar-Kış ‘‘Sonsuz’’ koleksiyonundan giydikleri kıyafetlerle göz kamaştırdılar. Enerjisini, gücünü ve farkını tasarımlarına yansıtan adL+Cengiz Abazoğlu koleksiyonu 3 güzel model Çağla Şikel, Wilma Elles ve Merve Büyüksaraç’la hayat buldu.

Ünlü Modacı Cengiz Abazoğlu ‘‘Çağla’ya beyaz çok yakışıyor. Ruhu ve kendi güzel arkadaşım her kıyafeti sanki ona hazırlanmış gibi taşıyor... Wilma enerjisiyle, sıcak gülüşüyle ve cool tavrıyla çok zarif... Merve İspanyol havasındaki esmer sıcaklığıyla buzu bile eritebilir... 3 farklı kadının sonsuzluğumdaki yolculuğu gerçekten kusursuz ve büyüleyici oldu. Her sezon gibi bu senede adL mağazalarında yoğun bir talep var gelen tepkiler ve ilgi bizi çok memnun ediyor’’ dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>