>

KÜLTÜR-SANAT

Mucize 2 İlk Teaser’i Sinemaseverlerle Buluştu!

Büyüleyici hikayesiyle, görsel atmosferiyle fark yaratan Mucize 1’in ikinci filmi geliyor.
 
   
 
 
     

Sinemaseverler tarafından merakla beklenen İkinci filmin ilk teaseri yayınlandı. Boyut Film /Murat Tokat yapımcılığında, Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yöneteceği Mucize 2, 1 Mart 2019’da Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerle de eş zamanlı olarak sinemaseverlerle beyazperdede buluşacak. Dokunaklı hikayesinin yanı sıra 1960’lı yıllar İzmir’inin ve Foça ilçesinin dönem dokusunu da göreceğimiz filmin çekimleri çok yakında başlayacak..

Sinemaseverlerde derin izler bırakan, 2014 ve 2015 yılında vizyona giren tüm yerli ve yabancı filmleri geride bırakarak 4 milyona yakın gişesi ile sinemalarda kapalı gişe oynamıştı.

“Beyaz Melek”, “Güneşi Gördüm” ve “New York’ta Beş Minare”, “Mucize” filmleriyle sinema dünyasının en çok sevilen ve en çok takip edilen isimlerinden olan Mahsun Kırmızıgül, yakında çekimleri başlayacak olan Mucize 2 filminin oyuncu kadrosuna birçok önemli ismi dahil etti.

Bugüne kadar reklam, dizi oyunculuğu, yönetmenlik ve yeniden sahneye çıkması için yapılan astronomik teklifleri geri çeviren Kırmızıgül, şu sıralar tüm vaktini Mucize 2 için yaptığı çalışmalara ayırıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>